تعمیرات جاروبرقی

نمایندگی تعمیرات جارو برقی 

جاروبرقی  یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی  خوب با قدرت مکش بالا می تواند حتی غبارهایی که با چشم دیده نمی شوند را نیز از لابلای فرش و موکت بیرون بکشد. جاروبرقی زندگی را برای افراد راحت تر کرده اند و باعث شدند تا محیط اطراف بسیار تمیز تر دیده شود. استفاده روزمره و مداوم از جاروبرقی سامسونگ ممکن است باعث آسیب دیدن بعضی از قطعات جاروبرقی سامسونگ  شود. خوشبختانه بیشتر تعمیرات جاروبرقی به راحتی و هزینه کم انجام خواهد شد، روی هم رفته اصولا قیمت تعمیرات جاروبرقی مناسب می باشد، مگر در مواقعی مثل تعویض کامل موتور، که این مورد دارای هزینه کمی بالا خواهد بود، اگر به دنبال یک تعمیرگاه مطمئن برای جاروبرقی خود هستید اصلا نگران نباشید ما در ایران سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی این امکان را فراهم آورده ایم که در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیر جاروبرقی شما مراجعه نموده و در کوتاه ترین زمان جاروبرقی شما را تعمیر نماییم.

تعمیرات برند جاروبرقی  ایران سرویس

تعمیرات جاروبرقی شما در ایران سرویس توسط متخصصین برند دستگاهتان انجام می گیرد. خوشبختانه اکثر برندهای ایرانی و خارجی جاروبرقی که در بازار موجودند، ما متخصصین مجرب خود را داشته و خدمات تعمیرات آنها در سریعترین زمان ممکن ارائه می گردد.  تعمیرات جاروبرقی ال جی، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ، تعمیرات جاروبرقی کنوود،  تعمیرات جاروبرقی دوو و… در ایران سرویس در بالاترین کیفیت تعمیر شده و مجددا آماده به کار به شما تحویل داده خواهد شد.

 

تعمیرات برند جاروبرقی ایران سرویس

 

تعمیرات جاروبرقی 

ما در ایران سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی با در دست داشتن ابزار مورد نیاز اعم از تکنسین های آموزش دیده و دارای مدرک فنی معتبر و همچنین قطعات فابریک جاروبرقی این امکان را به وجود آورده ایم که بتوانیم جاروبرقی شما را با مناسب ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در محل شما تعمیر نماییم. شما میتوانید با توجه به محل سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه شما را رفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر جاروبرقی خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع ایراد جاروبرقی شما تماس بگیرند. در ادامه به بررسی مشکلات رایج در جاروبرقی و روش های رفع ایرادات را نیز بیان کرده ایم تا با ایرادات این وسیله برقی منزل خود بیشتر آشنا شوید:

مشکلات متداول و تعمیرات جاروبرقی 

جاروبرقی دستگاهی سریع و دقیق، بهترین وسیله برای نظافت و پاکیزه نگه داشتن خانه می باشد و اگر برای این دستگاه قابل اعتماد و پُرکارتان اتفاق و یا مشکلی پیش آید، چه باید کرد؟ بروز مشکل و از کار افتادن جاروبرقی به هیچ وجه دور از انتظار نیست و می تواند موجب آشفتگی محل زندگی شما گردد. طبیعتا این اتفاق ناخوشایند می تواند شما را دچار اعصاب خوردی و کلافگی نماید و شما را به خرید جاروبرقی جدید و نگرانی ها و دردسرهای آن بیاندازد، مشکلات متداولی که ممکن است برای هر جاروبرقی پیش آید عبارتند از:

-روشن نشدن جاروبرقی 

-سوختن موتور جاروبرقی 

-نداشتن مکش جاروبرقی 

-انسداد لوله خطومی جاروبرقی 

-خاموش شدن تصادفی جاروبرقی حین استفاده

-خرابی چرخ های جاروبرقی 

-وجود بوی سوختگی از درون جاروبرقی 

-خرابی دکمه ی خاموش و روشن

روشن نشدن جاروبرقی 

یکی از ایراداتی که احتیاج به تعمیر دارد در جاروبرقی  و تعمیر آن نیز غالبا آسان است، روشن نشدن جاروبرقی می تواند در اثر وصل نبودن پریز جاروبرقی  به برق، پر بودن کیسه ی جاروبرقی  خرابی دکمه ی خاموش روشن جاروبرقی ، سوختن موتور جاروبرقی  و… باشد. البته پیدا کردن علت اصلی روشن نشدن جاروبرقی باید توسط تعمیرکاران متخصص تشخیص داده شود.

سوختن موتور جاروبرقی 

علت سوختن موتور جاروبرقی  مختلف می باشد، مثلا مواردی از قبیل کارکرد بیش از حد جاروبرقی، گرمای بیش از حد جاروبرقی، وارد شدن ضربه به موتور جاروبرقی، فرسودگی بر اثر گذر زمان، کثیفی و تجمع گرد و خاک روی موتور جاروبرقی و موارد دیگر، که باعث سوختن موتور جاروبرقی خواهد شد.

نداشتن مکش جاروبرقی

اگر کیسه جارو برقی شما بیش از حد پر باشد مانع مکش جارو برقی خواهد شد و باعث فشار به موتور و… خواهد شد. و اگر بدون توجه به این مسئله به طور مداوم از جاروبرقی استفاده کنید، ممکن است موتور جاروبرقی شما بسوزد. در صورت سوختن موتور جاروبرقی، شما باید هزینه ی زیادی را متقبل شوید، در صورتی که دستگاه کاهش مکش پیدا کرد از جاروبرقی استفاده نکنید و در اولین فرصت، جهت رفع مشکل پیش آمده به تکنسین متخصص مربوطه مراجعه کنید.

انسداد لوله خطومی جاروبرقی

گیر کردن اجسام بزرگ در لوله خرطومی جاروبرقی خرابی های زیادی را به بار خواهد آورد. گیر کردن اجسام، به خصوص اجسام بزرگ در لوله خرطومی جاروبرقی امری بسیار طبیعی و رایج می باشد. در صورتی که احساس می کنید جسمی در لوله خرطومی گیر کرده، باید لوله را از دستگاه جدا کنید و تمام نقاط لوله را بررسی کنید تا انسداد برطرف شود. جهت برداشتن اجسام از داخل لوله ی جاروبرقی، می توانید از انبر دست استفاده کنید. البته مواظب باشید زیرا گاهی لوله خرطومی جاروبرقی بر اثر ضربه، کشیدگی بیش از حد یا هنگامی که سعی شده که اجسام را از لوله خرطومی جاروبرقی بیرون کشیده شود دچار پارگی شده است، که در این صورت باید یک لوله خرطومی جدید را جایگزین کرد.

خاموش شدن تصادفی جاروبرقی حین استفاده

خاموش شدن دستگاه حین استفاده اصولا بخاطر گرم شدن بیش از حد جاروبرقی می باشد. بیشتر جاروبرقی ها دارای یک سنسور اندازه گیری ایمنی می باشند، در صورتی که دستگاه بیش از حد کار کند و گرم شود، دستگاه خاموش خواهد شد. در واقع این سنسور اندازه گیری از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند و در صورتی که دمای جاروبرقی به حد معینی برسد، به صورت خودکار خاموش خواهد شد. این تکنولوژی بسیار خوب می باشد، زیرا در صورتی که فرد حواسش نباشد و بیش از حد از دستگاه کار بکشد، این سنسور از سوختن موتور جلوگیری خواهد کرد.

خرابی چرخ های جاروبرقی

خراب بودن چرخ های جاروبرقی باعث می شود جاروبرقی به خوبی روی فرش کشیده نشود. علت خاصی برای خرابی چرخ ها وجود ندارد ، ممکن است به مرور زمان باعث خرابی شوند. البته سالم بودن ظاهری دلیل بر بینقص بودن چرخ ها نیست زیرا گاهی قسمتی از آن ها ترک دارد، و با گذشت زمان خواهد شکست. بنابراین در صورتی که چرخ های جاروبرقی دچار مشکل شد باید آن ها را تعویض کرد.

بوی سوختگی از درون جاروبرقی

بوی سوختگی دلایل متعددی خواهد داشت، دلایلی از قبیل پر بودن کیسه ی جاروبرقی، پارگی تسمه، سوختن موتور جاروبرقی و… در این صورت باید سریع جاروبرقی را خاموش کنید و حتما به یک تعمیرکار جاروبرقی و متخصص مراجعه کنید.

خرابی دکمه ی خاموش و روشن

خرابی دکمه ی خاموش و روشن یا همان دکمه ی استارت یکی دیگر از مشکلات ایج در جاروبرقی می باشد. زیرا با خرابی دکمه جاروبرقی روشن نخواهد شد، در صورت شکسته شدن دکمه، باید آن تعویض شود.

پیشنهاد میکنیم  به هیچ عنوان خودتان برای تعمیر و یا تعویض قطعات جاروبرقی اقدام نکنید، زیرا گاهی ممکن است خودتان و دستگاه دچار آسیب جدی شوید .بنابراین در صورت خرابی جاروبرقی بهتر است تا کار را به کاردان بسپارید تا با خیال راحت جاروبرقی شما به بهترین نحو ممکن بررسی و مشکل دستگاه شما با ضمانت خدمات رفع شود.

 

خرابی دکمه ی خاموش و روشن

 

چرا نباید نگران تعمیر جاروبرقی خود باشید

ایران سرویس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی برای آسودگی خیالتان با ضمانت خدمات دستگاه شما را از هر گونه نگرانی باز می دارد. همچنین، با تکیه بر سالها تجربه و تخصص متخصصین توانمند خود، هرگونه مشکل جاروبرقی تان اعم از روشن نشدن، خاموش نشدن، از کار افتادن سیم جمع کن، از کار افتادن دکمه های جارو، استشمام بوی سوختگی از دستگاه، سر و صدای بلند و ناهنجار و… را برطرف خواهد کرد. متخصصین ما انواع جاروبرقی های کیسه دار، بدون کیسه، شارژی و.. و تمامی مدل های برند جاروبرقی شما را صرف نظر از قدیمی یا جدید بودن آنها تعمیر خواهند کرد و با اعطای گارانتی خدمات و کیفیت خدمات خود را تضمین می نمایند. ایران سرویس نمایندگی تعمیرات جارو برقی دغدغه کاهش هزینه های شما را دارد، به همین دلیل تعمیر قطعات ارجینال جاروبرقی تان را در اولویت قرار می دهد و تنها در صورت غیر قابل تعمیر بودن قطعه معیوب، با نمونه مشابه ارجینال تعویض خواهد شد.

اقدامات نمایندگی ایران سرویس جهت تعمیرات جاروبرقی

-ما در ایران سرویس در مرحله اول به همه مشتریان مشاوره رایگان میدهیم و در بسیاری از موارد با همین مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از مشکلات اولیه دستگاه رفع شده و نیازی به مراجعه تکنسین نخواهد بود. در این مشاوره رایگان مشتری ایرادات جاروبرقی خود را به کارشناس ما اعلام نموده و کارشناس زبده با توجه به اظهارات مشتری اقدام به راهنمایی تلفنی مشتری مینماید تا در صورتی که خرابی دستگاه سطحی باشد مشتری بتواند بدون صرف هزینه مشکل دستگاه را حل نماید.

-درصورتی که طی مشاوره تلفنی کارشناس تشخیص دهد که ایراد دستگاه جدی است و نیاز به حضور تعمیرکار دارد ، ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن اقدام به اعزام نزدیکترین تکنسین متخصص جاروبرقی به محل شما مینماید.

-ما در ایران سرویس این نوید را به شما میدهیم که تکنسینی که به منزل شما اعزام میگردد دانش و تجربه کافی را در زمینه تعمیر جاروبرقی شما را داشته و تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد تا جاروبرقی شما در محل و در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

-تمام قطعات مورد استفاده برای جاروبرقی شما قطعات اورجینال بوده و برای هر برند اعم از  تعمیرات جاروبرقی ال جی، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ، تعمیرات جاروبرقی کنوود،  تعمیرات جاروبرقی دوو و… از قطعات اصلی همان برند استفاده میگردد. 

-هزینه تعمیرات انجام شده توسط شرکت ایران سرویس طبق تعرفه اتحادیه بوده و تمام تعمیرات انجام شده دارای 90 روز ضمانت خواهد بود. 

 

تعمیر و نگهداری جاروبرقی

  • Recently Added

جاروبرقی پاناسونیک یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین برندهای جاروبرقی در بازار است. با کیفیت ساخت بالا و عملکرد قوی، این دستگاه مورد توجه بسیاری از مصرف ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

مرکز تعمیرات پارس خزر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

مرکز تعمیرات فیلیپس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

مرکز تعمیرات پاناسونیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر

مرکز تعمیرات فلر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فلر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

  • Recently Added
تعمیرات جاروبرقی درلواسان ، پردیس و دماوند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در لواسان ، پردیس و دماوند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک ...

تعمیرات جاروبرقی در پرند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در پرند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

تعمیرات جاروبرقی دراسلامشهر

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در اسلامشهر

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت ...

تعمیرات جاروبرقی در کرج

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در کرج

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

Load More