تعمیرات ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین لباسشویی یکی از مشکلاتی است که مردم با آن روبرو هستند، معمولا زمانی که با خرابی ماشین لباسشویی روبرو شوید کمی دچار نگرانی و اضطراب خواهید شد زیرا انتخاب تعمیرگاه مجاز برای انجام تعمیر لباسشویی یکی از بزرگترین دغدغه هایی است که برای افراد پیش میاید. در صورت خرابی ماشین لباسشویی زندگی روزمره ما با مشکل مواجه شده و لباس های کثیف روی هم  انباشته میشود. بسیاری از مشتریان فکر میکنند تعمیر لباسشویی کاری زمان بر است و برای جلوگیری از تلنبار شدن لباس ها اقدام به شستشوی لباس ها با دست مینمایند ؛  اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرگاه مجاز مراجعه نکنید، متاسفانه به جای تعمیر ماشین لباسشویی اوضاع کمی خراب تر خواهد شد در اینصورت نه تنها تعمیر ماشین لباسشویی به اتمام نرسیده بلکه مجبور می شوید تا هزینه های جدی تری را نیز برای تعمیر ماشین لباسشویی خود پرداخت کنید که قطعا مقرون به صرفه نخواهد بود.، در چنین شرایطی توجه داشته باشید، بهترین کار این است که تعمیرگاه مجازی را انتخاب کنید که علاوه بر دارا بودن تمامی استاندارد ها ویژگی های منحصر به فردی نیز داشته باشد تا خیال شما از بابت فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی کاملا راحت باشد. شما میتوانید با یک تماس کوتاه با ایران سرویس درخواست تعمیر ماشین لباسشویی خود را ثبت نمایید ؛ تکنسین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل شما حضور یافته و لباسشویی شما تعمیر خواهد شد به همین راحتی ...

 

تعمیرات ماشین لباسشویی

 

تعمیر ماشین لباسشویی در محل

جابه جایی ماشین لباسشویی یک معضل بزرگ و سخت می باشد، همچنین تعمیر ماشسن لباسشویی نیز بسیار کار پیچیده و سختی می باشد و توسط افراد غیر متخصص غیرممکن می باشد ، بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی آسیب دیده آن را نزد متخصصان این کار برد ، البته بهتر و آسانتر است که از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل استفاده کنید. اما بیشتر مردم نمی‌دانند جهت تعمیرات ماشین لباسشویی باید به چه مرکزی مراجعه کنند، متخصصان سامی تکنیک با داشتن تکنسین های مجرب و متعهد و کارآمد می‌توانند انواع خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی و تعمیرات یخچال را در محل با هزینه ی مناسب و در کمترین زمان ممکن بدون هیچگونه اتلاف وقت برای شما مشتریان عزیز انجام دهند. ماشین لباسشویی امروزه به عنوان پر استفاده ترین وسیله برقی در هر خانه ای مورد استفاده می‌باشد و در واقع کمتر خانه ای یافت می شود که امروزه بدون ماشین لباسشویی باشد، تعمیر ماشین لباسشویی و خرابی ماشین لباسشویی خود یک معضل بسیار بزرگی است که فکر مشتریان را به خود درگیر خواهد کرد زیرا تعمیرات ماشین لباسشویی توسط خود افراد کاری بسیار دشوار می باشد و قطعا باید به یک متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی مراجعه نمایند. ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایران سرویس با در دست داشتن ابزار مورد نیاز اعم از تکنسین های آموزش دیده و دارای مدرک فنی معتبر و همچنین قطعات فابریک ماشین لباسشویی این امکان را فراهم آورده ایم که بتوانیم ماشین لباسشویی شما را با مناسب ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در محل شما تعمیر نماییم. شما میتوانید با توجه به محل سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه شما را رفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی الجی، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو، تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود و ...  خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع ایراد ماشین لباسشویی شما تماس بگیرند.

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی 

همانطور که پیشتر گفتیم لباسشویی یک وسیله‌ بسیار پیچیده‌ای است که هر فرد غیر فنی نمی‌تواند به عیب‌ یابی و تعمیر ماشین لباسشویی و یا به تعمیر اجزای داخلی و قطعات آن بپردازد اما راه حل ساده‌تری وجود دارد که می‌توان به واسطه آن مشکلات معمولی و عادی تعمیرات ماشین لباسشویی را برطرف کرد. هر یک از عیب‌های ماشین لباسشویی بر قسمتی از این وسیله تأثیر می گذارد و همین موضوع می تواند باعث شود تا فرد شناسایی بهتری از محل مشکل داشته باشد. 

موارد تعمیرات ماشین لباسشویی

دلایل بسیاری وجود دارد که می تواند باعث خرابی ماشین لباسشویی شود اما اکثر مشکلاتی که برای کاربران رخ می دهد ثابت می باشد، در بیشتر مواقع کاربران می دانند که علت خرابی چیست اما تنها یک متخصص و کارشناس می تواند نسبت به تشخیص خرابی ماشین لباسشویی اقدام کند، در نتیجه دقت داشته باشید که در صورت بروز مشکلات متداول یا مشکلات و خرابی هایی که اطلاعی از آن ها ندارید بهتر است سریعا با کارشناسان ایران سرویس تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید، از جمله مشکلاتی که در صورت عدم سرویس کردن و مراقبت سالیانه و دوره ای ماشین لباسشویی به موقع به وجود خواهد آمد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

-روشن نشدن ماشین لباسشویی

-عدم کار کردن کلید start

-عدم آب گیری به موقع

-عدم تخلیه آب در پایان شستشوی لباس‌ها

-عدم باز شدن درب لباسشویی برای خارج کردن لباس‌ها

خدماتی که توسط افراد متخصص جهت سرویس لباسشویی برای شما کاربران گرامی ارائه می‌شود می تواند شامل موارد زیر باشد که دقت داشته باشید این موارد در کنار تمامی سرویس دهی های تخصصی و تعمیرات ماشین لباسشویی تخصصی توسط ایران سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی  انجام خواهد شد

تعویض شیر الکتریکی ماشین لباسشویی

تعویض تایمر و تعمیر ماشین لباسشویی

تعویض لاستیک موجود در دور درب ماشین لباسشویی

تعویض میکرو سوئیچ درب ماشین لباسشویی

سرویس و تعمیر فیلتر ماشین لباسشویی

تعویض کمک های ماشین لباسشویی

مشکلات متداول در تعمیر ماشین لباسشویی

معمولا خرابی ماشین لباسشویی در موارد مختلف یکسان و متداول می باشد، به همین دلیل اکثر تعمیرکاران و متخصصین ایران سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی با اکثر مشکلات آشنا بوده و به راحتی می تواند نسبت به رفع خرابی ها، تعویض قطعات و تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کند،  مشکلاتی که تعمیرکاران در حین تعمیر لباسشویی با آن مواجه می شوند عبارتند از:

ایجاد سرو صداهای ناهنجاری زمان چرخیدن ماشین لباسشویی

نشت آب در حین تخلیه

روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن دکمه تایمر ماشین لباسشویی

پمپ آب به درستی کار نکند

لرزش شدید و غیر عادی ماشین لباسشویی در حین کارکردن.

خرابی واشر آب لباسشویی

ایجاد بوی سوختگی

باز نشدن درب ماشین لباسشویی

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

 

مشکلات متداول در تعمیر ماشین لباسشویی

 

تعمیر ماشین لباسشویی یا تعویض ماشین لباسشویی

اگر مشکلات ماشین لباسشویی جزئی باشد در این صورت تعمیر ماشین لباسشویی مقرون به صرفه می باشد و هیچ دلیلی برای تعویض آن وجود ندارد البته با سرویس سالیانه می شود از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرد و در نتیجه نیازی به صرف های هزینه های زیادی برای تعمیرات ماشین لباسشویی نیست و همین موضوع سرویس کردن و بررسی سالیانه باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی خواهد شد. ولی اگر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چیزی برابر هزینه ماشین لباسشویی جدید است، در این صورت خرید ماشین لباسشویی مقرون به صرفه‌تر می باشد دقت داشته باشید، استفاده از قطعات با کیفیت و اصلی در حین تعمیرات ماشین لباسشویی باعث افزایش طول عمر و بالا بردن راندمان کاری ماشین لباسشویی خواهد شد.

انواع ماشین لباسشویی

وسیله ای که می توان با استفاده از تکنولوژی های استفاده شده در آن به شستشوی لباس ها و پارچه ها پرداخت، این وسیله الکترونیکی انواع مختلفی دارد و هر یک دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد، انواع ماشین لباسشویی عبارتند از:

ماشین لباسشویی درب از جلو: دارای فضای اشغال شده زیاد، قیمت بالا، بازدهی بالای خشک کن، صدای نسبتاً کم و کیفیت شستشوی بالا است.

ماشین لباسشویی درب از بالا: دارای فضای اشغال شده کم، قیمت مناسب بازدهی بالا، مصرف آب زیاد، سروصدا زیاد، کیفیت شستشو به صورت متوسط است.

ماشین لباسشویی 2 قلو: دارای ظرفیت بالا، سرعت بالای خشک کن، امکان شستن و خشک کردن، چروک شدن لباس‌ها صدای نسبتاً زیاد است.

پیغام خطای رایج ماشین لباسشویی

برای تعمیر ماشین لباسشویی از سیستم عیب یابی داخلی استفاده خواهد شد که به صورت یک کد ارائه می گردد، هر یک از این کد ها دارای معنی و مفهوم خاصی می باشند و این گونه تعمیرکاران و حتی مشترکین می توانند به راحتی از مشکلات ماشین لباسشویی خود باخبر شده و نسبت به رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی آن اقدام نمایند. این کد ها عبارتند از:

کدEF نشتی آب و یا سنسور کف

کدEH ولتاژ و یا فرکانس دستگاه

کدE10 آب وارد دستگاه نمی‌شود

کدE20 اشکال از تخلیه

کدE22 خشک کردن و مسدود شدن کندانسور

کدE23 اشکال از سیم کشی و یا ICE TRIAC

کدE32 خرابی هیدروستات

کدE33 سیم کشی چک شود میکرو سوئیچ المنت چک شود بررسی اکوا استاپ

کدE35 آبگیری بیش از حد

کدE36 خطای مدار برد

کدE38 خرابی هیدروستات

کدE39 ضد سرریز شدن آب

کدE3A ولتاژ ورودی رله سنسور دما صفر می‌شود

کدE40 درب باز می‌شود مشکل از برد دستگاه

کدE41 باز شدن درب

کدE42 بسته نشدن درب

کدE43 تأخیر قفل درب

کدEHO خطای میکروسوئیچ درب

کدE10 عدم آب گیری

کدE20 عدم تخلیه آب

کدE50 خطای موتور و بررسی سیم کشی

کدE60 مشکل دما و خرابی المنت

کدE70 سنسور حرارتی دستگاه یا هوشمند

 

خرابی های متداول ماشین لباسشویی

معمولا ماشین های لباسشویی از قطعات خاصی دچار خرابی می شوند که هر یک می تواند دلیل مشخص نیز داشته باشد و قطعا برای رفع آن می توان از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل استفاده نمود. بعضی از خرابی قطعات رایج ماشین لباسشویی در زیر مختصر توضیح داده شده است که عبارتند از:

خرابی تایمر: وظیفه تایمر کنترل برنامه‌ی شستشو در لباسشویی می باشد که با کمک سنسور ها دستور لازم برای شستشو صادر میگردد، اگر به هر دلیلی تایمر خراب شود مراحل شستشو در لباسشویی به درستی انجام نمی‌شود .

خرابی برد ماشین لباسشویی: کنترل و هدایت فرمان‌هایی که از سمت دکمه استارت برای شروع کار ارسال شود همچنین دستوراتی که تایمر در زمان شستشو ارائه خواهد داد وظیفه برد ماشین لباسشویی می باشد که خرابی آن باعث می شود به هیچ وجه نتوان با ماشین لباسشویی کار کرد.

خرابی المنت لباسشویی: از گرم شدن کافی آب در هنگام شستشو اطمینان حاصل می‌کند و اگر به هر دلیلی این المنت کارایی خود را نداشته باشد شستشوی لباس‌ها با مشکل مواجه می‌شود.

 اقدامات نمایندگی ایران سرویس جهت تعمیرات ماشین لباسشویی

 ما در ایران سرویس در مرحله اول به همه مشتریان مشاوره رایگان میدهیم و در بسیاری از موارد با همین مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از مشکلات اولیه دستگاه رفع شده و نیازی به مراجعه تکنسین نخواهد بود. در این مشاوره رایگان مشتری ایرادات ماشین لباسشویی خود را به کارشناس ما اعلام نموده و کارشناس زبده با توجه به اظهارات مشتری اقدام به راهنمایی تلفنی مشتری مینماید تا در صورتی که خرابی دستگاه سطحی باشد مشتری بتواند بدون صرف هزینه مشکل دستگاه را حل نماید.

درصورتی که طی مشاوره تلفنی کارشناس تشخیص دهد که ایراد دستگاه جدی است و نیاز به حضور تعمیرکار دارد ، ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن اقدام به اعزام نزدیکترین تکنسین متخصص ماشین لباسشویی به محل شما مینماید.

ما در ایران سرویس این نوید را به شما میدهیم که تکنسینی که به منزل شما اعزام میگردد دانش و تجربه کافی را در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی شما را داشته و تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد تا ماشین لباسشویی شما در محل و در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی الجی، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو، تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما، تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود و ...شما قطعات اورجینال بوده و برای هر برند از قطعات اصلی همان برند استفاده میگردد. 

هزینه تعمیرات انجام شده توسط شرکت ایران سرویس طبق تعرفه اتحادیه بوده و تمام تعمیرات انجام شده دارای 90 روز ضمانت خواهد بود. 

 

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی

  • Recently Added

ماشین لباسشویی آریستون یکی از برندهای محبوب و معتبر در دنیای ماشین لباسشویی است. با توجه به اهمیت این دستگاه در زندگی روزمره، صیانت و سرویس دوره‌ای ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی در زندگی روزمره ما شده است. این وسیله نه تنها به ما کمک می‌کند تا لباس‌هایمان را تمیز و بهداشتی نگه داریم، بلکه ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی در خانه‌ها است که به ما امکان می‌دهد لباس‌هایمان را به سرعت و به راحتی شستشو دهیم. اما برای حفظ عملکرد بهینه و ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی و حیاتی در هر خانه است. با روزگار، تکنولوژی ماشین لباسشویی‌ها نیز پیشرفت کرده و امکانات و قابلیت‌های بسیاری را برای ...

ماشین لباسشویی هایسنس به عنوان یکی از برندهای محبوب در صنعت لباسشویی شناخته می‌شود. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و کیفیت بالای خود، ماشین ...

ماشین لباسشویی هایسنس، یکی از برندهای محبوب در بازار ماشین لباسشویی‌ها است که توانسته است با کیفیت بالا و عملکرد قابل اعتماد خود، جایگاه ویژه‌ای در ...

نمایندگی لباسشویی آرچلیک

مرکز تعمیرات آرچلیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی فریجیدر

مرکز تعمیرات فریجیدر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی لباسشویی وستینگهاوس

مرکز تعمیرات وستینگ هاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

نمایندگی لباسشویی باکنشت

مرکز تعمیرات باکنشت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی هایسنس

مرکز تعمیرات هایسنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

مرکز تعمیرات لباسشویی مدیا

مرکز تعمیرات مدیا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی وست پوینت

مرکز تعمیرات وست پوینت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

مرکز تعمیرات بهی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی کندی

مرکز تعمیرات کندی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال

مرکز تعمیرات آبسال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

مرکز تعمیرات بلومبرگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

مرکز تعمیرات اسنوا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور

مرکز تعمیرات فاگور با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

مرکز تعمیرات زیرووات با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مرکز تعمیرات آریستون با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

  • Recently Added
تعمیرات ماشین لباسشویی درلواسان ، پردیس ودماوند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی درپرند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

Load More