تعمیرات ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز به روز به کمک زندگی انسان ها آمده و ماشین ظرفشویی یکی دیگر از همین کمک های تکنولوژی می باشد. دستگاهی که همه ظرف ها را به بهترین شکل شستشو میدهد و پس از آن خشک خواهد کرد و آماده استفاده مجدد خواهد کرد. امروزه ماشین ظرفشویی نیز همچون ماشین لباسشویی به یکی از ارکان اصلی خانه تبدیل شده است و در صورت خرابی ماشین ظرفشویی فضای آشپزخانه دچار اخلال خواهد شد. به همین منظور نمایندگی ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو و ... مراجعه نموده و در کوتاه ترین زمان ماشین ظرفشویی شما را تعمیر خواهد کرد.

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

تعمیرات ماشین ظرفشویی

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی خود به تعمیرکار نیاز دارید متخصصان حرفه ای ایران سرویس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آماده خدمت به شما مشتریان گرامی می باشند تا در کوتاهترین زمان ممکن ایراد ماشین ظرفشویی شما را برطرف کنند. فقط کافیست با توجه به محدوده سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی الجی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل ماشین ظرفشویی شما را رفع نمایند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی خود را ثبت نمایید و متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

مهم ترین علل خرابی ماشین ظرفشویی

عیب یابی ماشین ظرفشویی گام اول در تعمیر و برطرف کردن مشکل خواهد داشت و در مرحله بعد باید بتوانید افراد متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی را برای رسیدن به هدفتان در دسترس داشته باشید. گاهی می توان مشکلات و خطاهای جزئی را با داشتن دانش فنی کمی رفع کرد، البته مشکلات پیچیده تر را باید به افراد حرفه ای سپرد تا از خرابی های بزرگتر و هزینه بیشترجلوگیری شود. غالبا مهم ترین سوالاتی که افراد در حین استفاده از ماشین ظرفشویی ممکن است با آن مواجه شوند این است که :

سوال اول ( جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا ظروف به خوبی تمیز نمی‌شوند؟

سوال دوم (جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا آب نشت کرده و در کف آشپرخانه جاری شده؟

سوال سوم ( جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی) : چرا ماشین روشن نمی‌شود؟

در ادامه به نکاتی در رابطه با مشکلات ابتدایی ماشین ظرفشویی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با کارهای اولیه ماشین لباسشویی آشنا شوید زیرا با دانستن این موارد گاهی مشکل حل خواهد شد و متحمل هزینه اضافی نخواهید شد.

 

مهم ترین علل خرابی ماشین ظرفشویی

 

چرا لامپ نشانگر برق ورودی ماشین ظرفشویی خاموش می باشد؟

علت اصلی این مشکل قطع بودن جریان برق ورودی خواهد بود که گاهی بخاطر پریدن پریز و یا قطع کلی برق منزل می تواند ایجاد شود. اگر جریان برق منزل قطع نباشد، علت این مشکل در معیوب بودن سیم رابط خواهد بود.

لامپ نشانگر برق ورودی روشن است اما ماشین ظرفشویی کار نمیکند؟

در این شرایط ابتدا باید آب ورودی به دستگاه را چک کرد، چون قطع بودن جریان آب باعث خواهد شد تا دستگاه کار نکند. اگر مشکلی در جریان آب و فشار آب وجود نداشت و شلنگ آب دچار گرفتگی و تاخوردگی نشده بود، باید سالم بودن دکمه استارت ماشین را بررسی کرد و از قفل نبودن صفحه کلید مطمئن شد.

چرا ماشین ظرفشویی دچار صدای غیرعادی شده است؟

داشتن صدای غیر عادی به مرور و گاهی از همان ابتدای نصب شنیده خواهد شد. نصب نادرست ماشین ظرفشویی علت اصلی خواهد بود البته در برخی از مواقع نیز ممکن است بازوی آب فشان به ظروف برخورد کرده باشد. تنها بررسی این دو مورد باعث برطرف کردن مشکلات صدای ماشین ظرفشویی خواهد شد.

چرا ظروف تمیز شسته نمی شوند؟

در ابتدا باید از انتخاب برنامه درست شستشو مطمئن شد و از مواد شوینده مناسب و استاندارد استفاده کرد. گاهی اوقات بخاطر بازوهای آب فشان ظرفشویی بخاطر برخورد با ذرات غذا کثیف شده و مرحله آب فشانی به درستی انجام نخواهد شد. بازوهای آب فشان را به طور کامل بررسی و تمیز کنید. گاهی نیز به جهت قرار دادن ظروف بیش از ظرفیت مجاز، آب فشانی بدرستی صورت نمیگیرد.

 

چرا ظروف تمیز شسته نمی شوند؟

 

چرا ماشین ظرفشویی کف زیاد ایجاد میکند؟

علت اصلی این مشکل در استفاده از مواد شوینده نامناسب می باشد. به هیچ عنوان از مواد شوینده ظرفشویی دستی بجای نوع ماشینی آن استفاده نکنید. ژل های شستشو از بهترین انتخاب ها برای شستشوی ظروف توسط ماشین خواهند بود.

چرا درب ماشین ظرفشویی بسته نمی شود؟

دراین مورد عملیات شستشو آغاز نمیشود و در نتیجه پیدا کردن علت خرابی ماشین ظرفشویی در این شرایط اهمیت زیادی خواهد داشت. علت اصلی این خطا در خرابی پوشش درب خواهد بود. با کمک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی تعویض پوشش درب را انجام دهید.

علت وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی چیست؟

مهم ترین علت گیر کردن ذرات غذا در بخش های مختلف دستگاه می باشد. بهتر است به طور مرتب تمام بخش های ماشین ظرفشویی اعم از صفحه صافی، بازوهای اسپری و قفسه ها را کاملا تمیز کنید که استفاده از مواد ضدعفونی کننده در این شرایط بسیار موثر خواهد بود.

 

علت وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی چیست؟

 

علت عدم آبگیری دستگاه ماشین ظرفشویی چیست؟

- بسته بودن شیر آب ورودی

- گرفتگی لوله های آب ورودی ماشین ظرفشویی

- خرابی شناور و سوئیچ شناور

گاهی علت اصلی این مشکل در سالم نبودن المنت حرارتی یا ترموستات می باشد در این شرایط باید از افراد حرفه ای در تعمیر ماشین ظرفشویی کمک گر فت.

چرا شوینده در حین عملیات کامل استفاده نمی شود؟

علت اصلی این مشکل در خیس شدن پودر شستشو و ایجاد گرفتگی در محفظه آن خواهد بود. این محفظه را باید هر چند وقت یکبار تمیز کرد و حتما گرفتگی ها را برطرف کنید.

 

علت وجود بوی بد در ماشین ظرفشویی چیست؟

 

برطرف کردن مشکل در تخلیه آب ماشین ظرفشویی

ابتدا باید تمام گرفتگی ها در شلنگ تخلیه و فیلترها و همچنین لوله فاضلاب را برطرف کرد. اگر مشکل حل نشد سالم بودن پمپ تخلیه را چک کنید. خرابی پمپ تخلیه و تعمیر آن نیاز به داشتن تخصص کافی در این زمینه و گاهی تعویض کامل قطعه خواهد داشت.

علت نشتی آب در ماشین ظرفشویی چیست؟

در اکثر مواقع پارگی شلنگ ورودی و تخلیه مشکل ایجاد خواهد کرد که در این صورت باید آن را با شلنگ سالم جایگزین کرد. اگر مشکل برطرف نشد، برای پیدا کردن علت خرابی ماشین ظرفشویی باید پمپ تخلیه را بطور کامل بررسی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شود.

علت کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی چیست؟

علت کار نکردن ماشین ظرفشویی در اکثر مواقع به خرابی مدار برد اصلی دستگاه ارتباط پیدا می کند. که در این صورت برای رفع این مشکل ماشین ظرفشویی باید از افراد متخصص مشاوره و کمک گرفت.

 

علت کار نکردن کلیدهای ماشین ظرفشویی چیست؟

 

دلیل شستشوی طولانی مدت ماشین ظرفشویی چیست؟

اگر زمان شستشوی ماشین ظرفشویی بیش از حد معمول باشد، ممکن است یکی از موارد زیر در ماشین ظرفشویی ایجاد چنین مشکلی کرده باشد. در ادامه با تمام علت های شستشوی طولانی مدت در ماشین ظرفشویی آشنا شوید.

* گاهی گرم نبودن کافی آب ورودی به ماشین ظرفشویی:  دمای آب مورد نیاز ماشین ظرفشویی باید بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ درجه فارنهایت باشد. ماشین های ظرفشویی مدرن و پیشرفته، درجه حرارت را حس خواهند کرد و ماشین ظرفشویی تا رسیدن به دمای مناسب شستشو را شروع نخواهد کرد و منتظر می ماند تا آب به دمای تعیین شده برسد.

*تنظیمات نادرست ماشین ظرفشویی: گاهی به طور اتفاقی و نا خواسته ویا بخاطر دستکاری کودکان، تنظیمات ماشین ظرفشویی تغییر کرده است.

*وصل بودن شیر ورودی آب سرد به ماشین ظرفشویی: اگر آب وارد شده به ماشین ظرفشویی سرد باشد گرم شدن آن، زمان خواهد برد، قبل تر گفته شد که ماشین ظرفشویی برای شروع شستشو به دمای ۱۲۰ تا ۱۵۰ درجه ی فارنهایت نیاز دارد.

*خرابی المنت گرمایشی ماشین ظرفشویی: در صورتی که آب ورودی به اندازه ی کافی داغ نباشد و المنت گرمایشی نیز خراب باشد، آب هرگز به اندازه ی کافی گرم نخواهد شد در نتیجه، پروسه ی شستشو در ماشین ظرفشویی به شدت طولانی خواهد شد.

 

اقدامات نمایندگی ایران سرویس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی

*ما در ایران سرویس در مرحله اول به همه مشتریان مشاوره رایگان خواهیم داد و در بسیاری از موارد با همین مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از مشکلات اولیه دستگاه رفع خواهد شد و نیازی به مراجعه تکنسین نخواهد بود. در این مشاوره رایگان مشتری ایرادات ماشین ظرفشویی خود را به کارشناس ما اعلام نموده و کارشناس زبده با توجه به اظهارات مشتری اقدام به راهنمایی تلفنی مشتری مینماید تا در صورت خرابی سطحی دستگاه، مشتری بتواند بدون صرف هزینه مشکل دستگاه را حل نماید.

*درصورتی که طی مشاوره تلفنی کارشناس تشخیص دهد که ایراد دستگاه جدی است و نیاز به حضور تعمیرکار دارد ، ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن اقدام به اعزام نزدیکترین تکنسین متخصص ماشین ظرفشویی جهت  تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی ، تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما ،  تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود و تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو و ... به محل شما مینماید.

*ما در ایران سرویس این نوید را به شما میدهیم که تکنسینی که به منزل شما اعزام میگردد دانش و تجربه کافی را در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی داشته باشد و همچنین تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد تا ماشین ظرفشویی شما در محل و در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

*تمام قطعات مورد استفاده برای ماشین ظرفشویی شما قطعات اورجینال بوده و برای هر برند از قطعات اصلی همان برند استفاده میگردد. 

*هزینه تعمیرات انجام شده توسط شرکت ایران سرویس طبق تعرفه اتحادیه بوده و تمام تعمیرات انجام شده دارای 90 روز ضمانت خواهد بود. 

ما در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایران سرویس با در دست داشتن ابزار مورد نیاز اعم از تکنسین های آموزش دیده و دارای مدرک فنی معتبر و همچنین قطعات فابریک ماشین ظرفشویی این امکان را فراهم آورده ایم که بتوانیم ماشین ظرفشویی شما را با مناسب ترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در محل شما تعمیر نماییم. شما میتوانید با توجه به محل سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن ، ایراد دستگاه شما را رفع نمایند. همچنین می توانید درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی خود را در سایت ثبت نمایید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع ایراد ماشین ظرفشویی با شما تماس بگیرند.

 

اقدامات نمایندگی ایران سرویس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی

 

 

تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی

  • Recently Added
نمایندگی ظرفشویی کرال

مرکز تعمیرات دووبا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوواین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی ظرفشویی مدیا

مرکز تعمیرات دووبا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوواین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی ظرفشویی تکنوگاز

مرکز تعمیرات دووبا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوواین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی ظرفشویی مجیک

مرکز تعمیرات مجیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو

مرکز تعمیرات دووبا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوواین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی ظرفشویی کندی

مرکز تعمیرات کندی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما

مرکز تعمیرات پاکشوما با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی

  • Recently Added
تعمیرات ماشین ظرفشویی در پرند

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز ...

تعمیرات ماشین ظرفشویی در لواسان ، پردیس و دماوند

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز ...

تعمیرات ماشین ظرفشویی در اسلامشهر

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز ...

تعمیرات ماشین ظرفشویی درکرج

استفاده از ماشین ظرفشویی باعث شده است دیگر مثل گذشته زمانی برای پای سینک ظرفشویی تلف نکنید و از زمان خود برای کارهای دیگر بهره ببرید . تکنولوژی روز ...

Load More