مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر

مرکز تعمیرات فلر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فلر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی فلر خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات فلر می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی فلر شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 021943840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی فلر خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

تعمیر جاروبرقی فلر

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی فلر

 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز فلر و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی فلر به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی فلر برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر جاروبرقی فلر

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی فلر به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی فلر روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی فلر
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی فلر
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی فلر
 • پارگی خرطومی جاروبرقی فلر
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی فلر
 • کم شدن مکش جاروبرقی فلر
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی فلر
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی فلر 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی فلر

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی فلر

برد الکترونیکی جاروبرقی فلر ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی فلر مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی فلر یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات فلر با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی فلر نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال فلر استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی فلر

 موتور جاروبرقی فلر اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی فلر ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی فلر ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی فلر و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات فلر این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال فلر موتور جاروبرقی فلر شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی فلر نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی فلر

سیم جمع کن جاروبرقی فلر ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی فلر دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر سیم جمع کن جاروبرقی فلر شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی فلر مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی فلر

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر ترموستات متناسب با جاروبرقی فلر شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی فلر

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی فلر ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی فلر دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی فلر تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی فلر برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی فلر شما اقدام گردد.

 021-43840

 

تعمیر و نگهداری جاروبرقی

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

مرکز تعمیرات پارس خزر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

مرکز تعمیرات فیلیپس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

مرکز تعمیرات پاناسونیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر

مرکز تعمیرات فلر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فلر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

 • Recently Added
تعمیرات جاروبرقی درلواسان ، پردیس و دماوند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در لواسان ، پردیس و دماوند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک ...

تعمیرات جاروبرقی در پرند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در پرند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

تعمیرات جاروبرقی دراسلامشهر

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در اسلامشهر

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت ...

تعمیرات جاروبرقی در کرج

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در کرج

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

Load More