مرکز تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

مرکز تعمیرات پارس خزر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی پارس خزر خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات پارس خزر می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی پارس خزر شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02191001680تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی پارس خزر خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

 

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی پارس خزر

 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز پارس خزر و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی پارس خزر به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی پارس خزر برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

خرابی های متدوال جاروبرقی پارس خزر

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی پارس خزر به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی پارس خزر روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی پارس خزر
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی پارس خزر
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی پارس خزر
 • پارگی خرطومی جاروبرقی پارس خزر
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی پارس خزر
 • کم شدن مکش جاروبرقی پارس خزر
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی پارس خزر
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی پارس خزر

برد الکترونیکی جاروبرقی پارس خزر ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی پارس خزر مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی پارس خزر یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات پارس خزر با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی پارس خزر نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال پارس خزر استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی پارس خزر

 موتور جاروبرقی پارس خزر اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی پارس خزر ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی پارس خزر ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی پارس خزر و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات پارس خزر این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال پارس خزر موتور جاروبرقی پارس خزر شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی پارس خزر نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر

سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی پارس خزر سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی پارس خزر مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی پارس خزر

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی پارس خزر ترموستات متناسب با جاروبرقی پارس خزر شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی پارس خزر

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی پارس خزر ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی پارس خزر دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی پارس خزر تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی پارس خزر برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی پارس خزر شما اقدام گردد.

 021-91001680

 

تعمیر و نگهداری جاروبرقی

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر

مرکز تعمیرات پارس خزر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پارس خزر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

مرکز تعمیرات فیلیپس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فیلیپس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

مرکز تعمیرات پاناسونیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فلر

مرکز تعمیرات فلر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی فلر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات جاروبرقی

 • Recently Added
تعمیرات جاروبرقی درلواسان ، پردیس و دماوند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در لواسان ، پردیس و دماوند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک ...

تعمیرات جاروبرقی در پرند

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در پرند

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

تعمیرات جاروبرقی دراسلامشهر

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در اسلامشهر

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت ...

تعمیرات جاروبرقی در کرج

نمایندگی تعمیرات جارو برقی در کرج

جاروبرقی یکی از لوازم برقی پر مصرف خانه است که نقش به سزایی در تمیزی منزل شما دارد. یک جاروبرقی خوب با قدرت مکش ...

Load More

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس

محدوده مرکز تهران

021-66553689

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس

محدوده غرب تهران

021-44843086

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس

محدوده شمال و شمال شرق تهران

021-22396367

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس

محدوده شرق تهران

021-77908901

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایران سرویس

محدوده شمال غرب تهران

021-88246134

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در محدوده کرج :

فردیس - ملارد - اندیشه - مارلیک

026-36535817

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در محدوده کرج :

عظیمیه - جهانشهر - طالقانی

026-32284158

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در محدوده کرج :

مهرشهر - بلوار ارم - حسین آباد - آق تپه

026-33403857

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در محدوده کرج :

گوهردشت - موذن - باغستان - شاهین ویلا

026-34498946