تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در کرج

بدن انسان به طور متوسط روزانه به حدود 10 لیوان آب آشامیدنی نیاز دارد. کیفیت آبی که ما جهت نوشیدن مصرف میکنیم نقش مهمی در سیستم ایمنی و قدرت بدنی ما دارد. متاسفانه با اینکه آب لوله کشی قبل از توزیع تصفیه میشود ولی کماکان شاهد هستیم که کیفیت آب لوله کشی منازل برای بدن انسان مناسب نیست و بسیاری از املاح مضر و کلر موجود در آب لوله کشی باعث آسیب رسیدن به کلیه و سایر قسمت های بدن انسان میگردد. در یخچال های ساید بای ساید این امکان فراهم شده که شما بتوانید آب و یخ سالم و بدون املاح مضر را از یخچال دریافت کنید. در ادامه به کاربرد و دلایل تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید:

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در کرج

تصفیه آب یخچال سایدبای ساید از یک یا چند فیلتر تصفیه استفاده شده که املاح مضر را جذب نموده و همچنین طعم و بوی نامطبوع آب را جذب مینماید تا آب خروجی از یخچال سالم و بدون بو باشد. شما حتی میتوانید برای استفاده روزانه در آشپزخانه نیز از آبریز ساید بای ساید استفاده کنید. به عنوان مثال برای تهیه چای یا پخت غذا میتوانید از آبریز ساید بای ساید خود استفاده نمایید.تولید کننده های داخلی و خارجی در ساید های امروزی با استفاده از آپشن تعویض فیلتر طرفدارهای بسیاری را جذب کرده اند که باعث فروش مناسب و قابل توجهی شده است .

کاربرد فیلتر یخچال ساید بای ساید

- آب را معدنی خواهد کرد

- نیترات به آب اضافه میکند

- باعث آنتی باکتریال آب خواهد شد

فیلتر تصفیه آب پشت یخچال ساید بای ساید:

فیلتر تصفیه آب پشت یخچال شکل کپسول می باشد و هر طرف یک سوراخ برای شلنگ دارد، یک طرف ورودی و یک طرف خروجی و با یک فلش ( ابتدای فلش ورودی و انتهای فلش خروجی) مشخص شده است.

فیلتر داخلی تصفیه آب یخچال ساید بای ساید :

انواع مختلف فیلتر داخلی یخچال عبارتند از: لیوانی و استوانه ایو ... ، اساس کار و جا زدن و نصب آن ها شبیه به یکدیگر می باشد، روش باز کردن این گونه است که انتهای آنها را بگیرید و خلاف عقربه ساعت ۹۰ درجه بچرخانید باز خواهد شد و به همان صورت برای نصب بعد از جا زدن ۹۰ درجه در جهت عقربه های ساعت بچرخانید قفل خواهد شد.

 

کاربرد فیلتر یخچال ساید بای ساید

 

دلایل تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

تغییر در بو و طعم آب:  گاهی بعد از تعویض فیلتر چون کار فیلتراسیون آب شروع میشود ممکن است احساس کنید که طعم آب عوض شده زیرا فیلتر تازه است طعم بیشتری میدهد که بعد از مدتی عادی خواهد شد و آشامیدن این آب مشکلی به وجود نخواهد آورد. ولی اگر چند ماه از نصب فیلتر گذشته و طعم آب عوض شده باید سریع فیلتر را تعویض کرد.

 فشار آب یخچال کم شده: ابتدا شیر آب ورودی به یخچال را چک کنید سپس باید شلنگهای ورودی از شیر آب تا یخچال چک شود این شلنگ ها شاید از مسیر زیر کابینت ها یا از پشت وسایل دیگر مانند لباسشویی ماشین ظرفشویی عبور کرده باشد و آنجا تا خورده و باعث کم شدن فشار آب شده باشد اگر مشکل با این موارد حل نشد تعویض فیلتر الزامی می باشد.

آب یخچال قطع شده : دقیقا موارد بالا تکرار شود اگر مشکل از آنها نبود فیلتر مسدود شده این به مرغوبیت و کیفیت فیلتر و آب مصرفی شما دارد اگر فیلتر کیفیت خوبی نداشته باشد بعد از کم شدن فشار آب یخچال کاملا قطع خواهد شد .

آب لیوان اول گرم است : بعد از تعویض فیلتر یخچال، اگر مدل فیلتر یخچال شما داخلی یا بیرونی می باشد باید چندین ساعت به آن زمان داده شود که آب مخزن داخلی و فیلتر خنک شود ولی در بعضی از مدل ها دیگر داخل یخچال مخزن وجود ندارد و فیلتر هم پشت دستگاه وصل میشود که شما آب خنک زیادی ندارید فقط به اندازه ۱ یا ۲ لیوان بیشتر نیست و آن هم فقط مسیر شلنگ هایی است که داخل یخچال عبور کرده تا به جلوی دستگاه برسد .

آب سیاه رنگی از فیلتر خارج شد: فیلتر یخچال ساختار چندمرحله ای دارد که یکی از این مراحل عبور آب از کربن می باشد. وقتی فیلتر نو جایگزین قدیمی شود مقداری از کربن با آن خارج خواهد شد که این کربن برای شما ضرری نخواهد داشت، بعد از تعویض فیلتر به اندازه ۳ پارچ آب از آن خارج کنید میتوانید این آب را داخل سینک ظرفشویی بریزید و یا حتی داخل گلدان های منزل بریزید چون مشکلی پیش نمی آورد.

قرمز شدن چراغ فیلتر روی نمایشگر: هر موقع که چراغ فیلتر قرمز شد یعنی عمر وتاریخ مصرف فیلتر تمام می باشد زمان تعویض آن فرا رسیده، بعد از تعویض فیلتر با ریست کردن چراغ نشانگر فیلتر به رنگ عادی بر می گردد.

بهترین مزیت‌استفاده از یخچال‌های ساید بای ساید، استفاده از آب تصفیه شده می باشد. از آنجایی که تصفیه آب در یخچال‌های ساید با استفاده از فیلتر مخصوص تصفیه آب انجام می‌شود، این فیلتر پس از مدتی اشباع می‌شود و کارکرد خود را از دست می‌دهد و به همین خاطر نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد. اما نکته مهمی که نباید فراموش گردد تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید میباشد. فیلترهای آب ساید بای ساید دارای عمر مفید 6 ماهه هستند و باید به طور مرتب تعویض گردد. در صورت عدم تعویض به موقع فیلترهای آب ساید بای ساید این فیلترها کارایی خود را از دست داده و حتی ممکن است به قسمت هایی از یخچال اعم از شیربرقی و یخساز نیز آسیب برساند.

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

یخچال ساید بای ساید سامسونگ دو نوع فیلتر دارد؛ یکی فیلتر بیرونی یخچال ساید و دیگری فیلتر داخلی ساید. به دلیل تولید مدل های متنوع سامسونگ منجربه تنوع در استفاده از فیلترها نیز شده است. برخی از مدل‌های یخچال سامسونگ دارای فیلترهای کوچک داخلی هستند و در برخی دیگر فیلترهای استوانه ای بزرگ بیرونی استفاده شده است . در یخچال‌های سامسونگ یک چراغ مخصوص فیلتر که دارای سه رنگ روشن نصب شده است ؛ بنفش، قرمز و آبی. اگر حدود 5 ماه از زمان فعالیت فیلتر تصفیه آب گذشته است ممکن است این چراغ به رنگ بنفش روشن شود. پس از گذشت شش ماه از زمان استفاده، چراغ قرمز روشن خواهد شد و در این صورت می‌توان فهمید که زمان تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید فرا رسیده است. هرگاه فیلتر تعویض شود و فیلتر نو قرار گیرد، این چراغ به حالت آبی بر می گردد. معمولا در یخچال‌های سامسونگ زمان تعویض فیلتر هر شش ماه یکبار است که زمان تعویض فیلتر ساید البته به نسبت میزان استفاده از یخچال و تصفیه کننده آن، می‌تواند کم یا زیاد باشد نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بدین گونه است که  باید ابتدا شیر ورودی آب را ببندیم ، سپس فیلتر را در جهت خلاف عقربه‌های ساعت به اندازه یک چهارم دور کامل بچرخانیم. آنگاه فیلتر را از محفظه مخصوص آن بیرون آورده و فیلتر جدید را در محفظه قرار دهیم. سپس آن را به سمت داخل فشار داده و در جهت عقربه‌های ساعت به اندازه یک چهارم دور بچرخانید تا به درستی در جای خود قرار گیرد و مطمئن شویم که محکم شده است. در آخر دکمه Ice Type/Hold 3 Sec for Filter Change که کار آن تنظیم مجدد زمان برای فیلتر تصفیه آب جدید می باشد به مدت 3 ثانیه فشار می دهیم تا زمان استفاده از فیلتر جدید پس از تعویض فیلتر ساید ثبت شود. توجه داشته باشید که اگر بیشتر از 3 ثانیه دستتان را بر روی دکمه قرار دهید، استفاده از فیلتر دستگاه خاموش می شود و فیلتر غیرفعال خواهد شد.

 

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید

 

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی

معمولا یخچال های ال جی فیلتر بیرونی یخچال ساید ندارند و در اغلب مدل‌های ال جی معمولا از فیلتر داخلی ساید استفاده شده است.. فیلترهای داخلی یخچال ساید الجی معمولا هر 6 تا 9 ماه باید تعویض شوند و زمان دقیق آن بستگی به میزان استفاده دارد. در یخچال ساید الجی نیز چراغی تحت عنوان فیلتر آب(Water Filter)  نصب شده است که با روشن شدن آن زمان تعویض فیلتر داخلی ساید اعلام می شود. برای تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی نیز باید ابتدا شیر ورودی آب را می بندیم، فیلتر یخچال در قسمت بالای سمت چپ قابل مشاهده می باشد و اگر در این قسمت چیزی پیدا نکردید، در زمان تعویض فیلتر ساید به برگه راهنمای محصول مراجعه کنید تا محل دقیق فیلتر را پیدا کنید. سپس دکمه push را که روی محفظه فیلتر تصفیه آب قرار گرفته، فشار داده و درب آن را به پایین آورید. در برخی از مدل‌های ساید ال جی برای آن که بتوان فیلتر را از محفظه بیرون کشید، باید قدری چرخانده شود که در این صورت چرخش باید بر اساس جهتی که بر روی محفظه درج شده، انجام شود. سپس فیلتر نو را در محفظه قرار داده و در صورت لزوم آن را بچرخانید تا به درستی در جای خود قرار بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید ، ثبت سفارش ، ارسال و نصب فیلترهای یخچال ساید بای ساید با کارشناسان و متخصصین شرکت ایران سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید در کرج تماس حاصل نمایید.

 فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای ساید موجود در بازار

_ فیلتر طعم و رایحه

_ فیلتر کلر و باکتری

_ فیلتر نیترات

_ فیلتر معدنی

 زمان تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

زمان تعویض بر حسب معیار کیفیت و اورجینال بودن فیلتر یخچال خواهد بود ، فیلترهای مرسوم و موجود در بازار معمولا 6 ماه تاریخ مصرف دارند، شرکت ایران سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید با ارائه انواع فیلترهای تصفیه آب یخچال ساید بای سایدو تعویض فیلتر آب ساید بای ساید سامسونگ، تعویض فیلتر آب ساید بای ساید الجی، تعویض فیلتر آب ساید بای ساید دوو، تعویض فیلتر آب ساید بای ساید کنوود و ... آماده خدمات به شما عزیزان در کرج میباشد حداقل هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال قابل تعویض می باشد البته شش ماه یکبار زمان نرمال آن می باشد.

 عدم تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید در زمان درست میتواند …

 _ رشد باکتری های هتروتروفیک (HPC) در نهایت تغییر در طعم و بوی آب 

_ آلوده شدن آب به باکتری های بیماری زا و حضور پاتوژن ها در تصفیه آب، در نهایت به خطر افتادن بهداشت فردی

_ منجربه کدر شدن وسایل و ظروف فلزی آشپزخانه مانند کتری

_ ناخالصی های زیاد در سطح فیلتر ممکن است به همراه آب تصفیه شده از فیلتر عبور کند.

  به همین منظور شما میتوانید جهت تعویض فیلتر آب ساید بای ساید خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه با مرکز خدمات مشتریان ایران سرویس تماس گرفته و یا از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس ، درخواست خود را ثبت نمایید تا متخصصین ما جهت تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید شما مراجعه نمایند.

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در فردیس کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در مهرشهر کرج 

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در گوهردشت کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در ماهدشت کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در محمد شهر کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در گلشهر کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در عظیمیه کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در باغستان کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در جهان نما کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در شاهین ویلا کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در حصارک کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در موذن کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در طالقانی کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در جهانشهر کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در زیبادشت کرج

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در ملارد 

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در شهریار

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در مارلیک

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در اندیشه

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در گرم دره

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در قلعه حسن خان

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در سرآسیاب

محدوده های نمایندگی تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

  • Recently Added
تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید درلواسان ، پردیس و دماوند

بدن انسان به طور متوسط روزانه به حدود 10 لیوان آب آشامیدنی نیاز دارد. کیفیت آبی که ما جهت نوشیدن مصرف میکنیم نقش مهمی در سیستم ایمنی و قدرت بدنی ما ...

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید درپرند

بدن انسان به طور متوسط روزانه به حدود 10 لیوان آب آشامیدنی نیاز دارد. کیفیت آبی که ما جهت نوشیدن مصرف میکنیم نقش مهمی در سیستم ایمنی و قدرت بدنی ما ...

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید دراسلامشهر

بدن انسان به طور متوسط روزانه به حدود 10 لیوان آب آشامیدنی نیاز دارد. کیفیت آبی که ما جهت نوشیدن مصرف میکنیم نقش مهمی در سیستم ایمنی و قدرت بدنی ما ...

تعویض فیلترآب یخچال ساید بای ساید در کرج

بدن انسان به طور متوسط روزانه به حدود 10 لیوان آب آشامیدنی نیاز دارد. کیفیت آبی که ما جهت نوشیدن مصرف میکنیم نقش مهمی در سیستم ایمنی و قدرت بدنی ما ...

Load More