تعمیرات یخچال فریزردر لواسان، پردیس و دماوند

در طی سالهای اخیر یخچال فریزر ضروری ترین و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید ، بدون یخچال فریزر حتی برای چند ساعت هم زندگی مقدور نمی باشد. لذا خراب شدن یخچال فریزر یکی از دغدغه هایی است که استرس زیادی به مصرف کننده وارد میکند زیرا که طی خراب شدن چند ساعته یخچال تمام مواد داخلی آن شروع به خراب شدن خواهند کرد. به همین منظور ما در نمایندگی ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن جهت تعمیرات یخچال فریزر لواسان ، پردیس و دماوند مراجعه نموده و در کوتاه ترین زمان یخچال فریزر سامسونگ لواسان ، پردیس و دماوند ، یخچال فریزر ال جی لواسان ، پردیس و دماوند، یخچال فریزر دوو لواسان ، پردیس و دماوند و ... شما را تعمیر مینماییم تا از خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال جلوگیری شود. 

 

تعمیرات یخچال فریزر لواسان، پردیس و دماوند

 

دلیل استفاده از تعمیرکار یخچال فریزر

به طور میانگین خدمات پس از فروش یخچال فریزر و لوازم خانگی در ایران رضایت کافی مشتریان را جلب نکرده است و غالبا نمایندگی ها به دلیل عدم تجربه در تعمیر یخچال فریزر و با کمی مهارت در رابطه با تعمیرات یخچال فریزر نتوانسته اند رضایت مشتریان را بدست بیاورند، خدمات دهی ضعیف باعث خواهد شد که مردم بیشتر سمت تعمیرکاران یخچال فریزر خواهند رفت که مستقل از نمایندگی فعالیت دارند. البته عدم اعتماد به شخص تعمیرکار نکته مهم این مسئله خواهد بود. مشکل اساسی که تعمیرکاران دارند این است که به هیچ وجه ضمانت انجام کاری را نخواهند داد و ممکن است که بعد از مدت کوتاهی وضعیت  یخچال فریزر تعمیر شده با همان مشکل قبلی و یا حتی با آسیب بیشتر برگردد.

معمولا تعمیرکار یخچال و لوازم خانگی چون ضمانت کاری نداشته پس هیچ مشکلی را نمی پذیرد و ممکن است حتی پاسخگوی شما هم نباشند و یا پاسخ نهایی آنها این است که باید با نمایندگی یخچال فریزر تماس بگیرید. از مشکلات اخیر این است که خیلی از تعمیرکاران به جای تعمیر فقط ترجیح می دهند که قطعه را عوض شود که مسلما هزینه این خرابی بیشتر خواهد شد.

نمایندگی ایران سرویس ابتدا برآورد خواهد کرد که آیا قطعه تعویض شود و یا تعمیر شود که مقرون به صرفه باشد و عمر و کیفیت لوازم خانگی افت نکند. البته به ندرت نیاز به تعویض خواهد بود, ولی گاهی ممکن هست که خرابی به حدی باشد که با تعمیر دوباره نیز مشکل آن کامل رفع نشود در این صورت پیشنهاد ما تعویض قطعه خواهد بود. خدمات ایران سرویس نمایندگی در مورد تعمیرات یخچال فریزر لواسان ، پردیس و دماوند دارای بهترین ضمانت و کیفیت می باشد. زیرا رضایت مشتری اساس کار ایران سرویس می باشد.

خدمات مهم در تعمیر یخچال فریزر اسلامشهر و معمولی و نیم فریزر

مهم ترین نوع خدمات در تعمیرات یخچال فریزر عبارت است از:

 1- تعمیر یخ ساز انواع یخچال فریز سامسونگ ، یخچال فریز ال جی و یخچال فریز کنوود و ...

   2- رفع مشکلات لوله کشی آب یخچال فریزر

   3- تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال فریز

   4- تعویض پلاستیک دور درب یخچال فریز

   5- تعویض و نصب انواع ترموستات های بخچال و فریزر

   6- تعویض یا تعمیر شیر برقی یخچال و انواع فریزر

   7- تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک

   8- تست برق ورودی برای مشکل عدم خنک شدن

   9- شستشوی لوله های رفت و برگشت برای تست نهایی

  10- تعمیر و تعویض مادربرد بعد از تست موتور

 

خدمات مهم در تعمیر یخچال فریزر اسلامشهر

 

علت خرابی قسمت های مختلف یخچال فریزر

در ادامه به نکاتی مهم در رابطه با خرابی و تعمیرات یخچال فریزر خواهیم پرداخت تا با آموزش و دقت بتوانید خیلی از خرابی های یخچال را متوجه شوید و مانع از خرابی بیشتر شوید، که خودتان هم بتوانید دست بکار شوید البته بهتر است با واحد پشتیبانی ما در لواسان ، پردیس و دماوند تماس بگیرید. از جمله مشکلاتی که می تواند برای یخچال فریزر پیش میاید عبارت است از: عدم خنک کردن مواد غذایی در یخچال ،یخ بستن فریزر ، روشن نشدن و بد روشن شدن یخچال ، خرابی قسمت کامپیوتر آن، روشن نشدن چراغ های آن و مواردی از این قبیل می باشد. خیلی منظم و به ترتیب برای شناسایی تمام مشکل یخچال فریزر شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید قدم به قدم مراحل را تست کنید و متوجه خرابی این لوازم خانگی شوید و اگر نتوانستید نگران نباشید نمایندگی لوازم خانگی ایران سرویس با پشتیبانی در خدمت شما مشتریان در لواسان ، پردیس و دماوند می باشد.

مرحله اول: ابتدا شناسایی مشکلات یخچال می باشد

  1. در اولین کار دو شاخه یخچال می باشد که یادتان نرود به پریز برق وصل کنید. مواظب باشید چون ممکن است قسمتی از سیم کشی یخچال هنگام جابجایی یخچال فریزر و کشیده شدن سیم اتصالاتی در سیم کشی ، لخت شده باشد. بهتر است خود دو شاخه را به پریز وصل کنید و از رابطی استفاده نکنید تا ببینید که مشکل از سیم کشی یا دو شاخه نباشد.با احتیاط این کار را انجام دهید تا دچار برق گرفتگی نشوید.
  2. در صورت انجام کارهای بالا اگر باز هم یخچال فریزر خاموش بود، دو شاخه یخچال فریزر را با پریز دیگری امتحان کنید گاهی ممکن است مشکل از پریز برق باشد، اگر مشکل با این موارد حل نشد مراحل بعدی را به دقت مطالعه کنید تا علت مشکل را متوجه و آن را رفع کنید.

۳- گاهی یخچال فریزر با خاموش و روشن شدن دوباره مشکلش رفع می شود البته بعد از مدت یک ساعت. پس اگر یخچال و فریزر شما روشن نمیشود به مدت یک ساعت یا کمتر برق آن را بکشید تا یخچال کمی به اصطلاح استراحت کند. بعد از یک ساعت مجدد یخچال فریزر را به برق بزنید چون ممکن است مشکل رفع شده باشد ، بسیاری از مشتریان ما بخاطر همین موضوعات معمولی و عدم آگهی این نکات مجبور به صرف هزینه های زیاد شده اند،که گاهی تعمیر کاران سوء استفاده می کنند و مواردی مانند موتور و گاز و … را مشکل جلوه می دهند حتی گاهی مشتری مجبور می شود قطعاتی که نقصی ندارند را اشتباها عوض کنند و یا قطعات خوبی که هیچ مشکلی ندارند دچار خرابی شود.

مرحله دوم: شناسایی خرابی یخچال و فریزر توسط تعمیرکاران یخچال

حال برای بررسی مشکلات دیگر اقدامات زیر را به ترتیبی که اشاره خواهیم کرد بررسی کنید تا بتوانید به مشکل موردنظر خود پی ببرید:

۱- بررسی عقربه دماسنج:  ممکن است عقربه یخچال تغییر کرده باشد، باید عقربه دماسنج بین ۳-۴ قرار دارشته باشد و دمای یخچال بین ۳-۴ و دمای فریزر باید بین ۱۵ -۱۸ درجه تنظیم شود.

نکته مهم:  یخچال فریزر دارای ۲ نوع درجه می باشد یک درجه برای یخچال و یک درجه برای فریزر, که باید هر ۲ درجه را تنظیم کنید.

۲-  تمیز کردن قسمت پشت یخچال معروف یه کوئل یخچال یکی از کارهای مهم در نگهداری و سلامت نگه داشتن یخچال فریزر می باشد. کار این دستگاه پخش کردن گرمای در قسمت های مختلف یخچال است.کار تمیز کردن را همیشه انجام دهید تا هیچگونه مشکلی در رابطه با کوئل کندانسور پیش نیاید .

۳-  مسدود بودن لوله تخلیه آب و یخ ایجاد اختلالاتی در یخچال خواهد کرد. این اشکلات ریز می تواند براحتی به تمام قسمت های یخچال ضربه وارد کند. پس حتما لوله تخلیه پشت آن را کنترل کنید تا مسدود نشده باشد.

۴-  گاهی یخ نبستن و سرد نشدن یخچال فریزر مربوط به عقربه دماسنج نمی باشد و ممکن است منافذ یخچال علت فرار هوای سرد باشد و راه نفوذ هوای گرم را باز کرده باشد که غالبا منافذ مربوط به درب یخچال خواهد بود، یکی از راههایی که تعمیرکاران انجام می دهند این گونه است که یک کاغذ خیلی نازک بین درب و یخچال قرار می گذارند و با تست فواصل بین درب یخچال و خود یخچال آن را بررسی خواهند کرد.

 

علت خرابی قسمت های مختلف یخچال فریزر

 

مرحله سوم:  یافتن علت خرابی یخچال فریزر

۱-  رطوبت می تواند تاثیر بدی در یخچال دارد پس بهتر است دمای یخچال را کمی کاهش دهید تا بعد از یک روز یا ۲۴ ساعت بتوانید تاثیرات آن را مشاهده کنید این مشکل بیشتر در نواحی مرطوب کشور پیش خواهد آمد.

۲-  با تمیز کردن کوئل کندانسور می توانید باعث پخش گرما در بخش فریزر و عدم سرمای زیاد در آن خواهد شد. ولی برای قسمت یخچال برای اینکه گرما را کامل پخش شود و از سرمای زیاد جلوگیری کند باید کویل اواپراتور بررسی شود و که گاهی  نیاز به تعویض خواهد داشت.

مرحله چهارم: شناسایی خرابی یخچال و فریزر و سرویس یخچال

۱-  با رفع گرفتگی لوله تخلیه خیلی از مشکلات حل خواهد شد. ولی اگر هنوز دچار مشکل هستید باید مخزن تخلیه آب را هم باید بعد از پر شدن خالی کنید زیرا اگر مخزن تخلیه آب خالی نشود باید منتظر خیس شدن و نهایتا ریزش آب به سطح آشپزخانه باشد. و اگر مخزن تخلیه پر نشد در نتیجه لوله مسدود شده است و با فشار هوا به داخل لوله گرفتگی آن را برطرف کنید.

نکته مهم: هنگام خالی کردن مخزن تخلیه حتما برق را قطع کنید.

۲-  یخچال فریزر طوری طراحی شده است که باید کاملا تراز و بدون کوچکترین شیب باشد پس بعد از جابجایی حتما از تراز بودن آن مطمئن شوید. 

۳-  قرارگیری صحیح فیلتر آب یخچال فریزر باعث جلوگیری از نفوذ آب یخچال به بیرون خواهد شد. پس حتما هر چند ماه یکبار فیلتر آب یخچال را بررسی کنید و از عدم گرفتگی آن اطمینان کسب کنید.

تعمیرات یخچال فریزر لواسان ، پردیس و دماوند

ایران سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر لواسان ، پردیس و دماوند  با در دست داشتن ابزار مورد نیاز اعم از تکنسین های آموزش دیده و دارای مدرک فنی معتبر و همچنین قطعات فابریک یخچال فریزر این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید یخچال فریزر خود را کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن در محل خود تعمیر نمایید.

شما میتوانید با توجه به محل سکونت خود با شماره های درج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت به محل اعزام و در کمترین زمان ، ایراد دستگاه شما را رفع کنند. همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیر یخچال فریزر خود را ثبت نمایید، متخصصین لواسان ، پردیس و دماوند ما در سریع ترین زمان جهت بررسی و رفع ایراد یخچال با شما تماس خواهند گرفت.

 

تعمیرات یخچال فریزر

 

نمایندگی ایران سرویس جهت تعمیرات یخچال فریزر لواسان ، پردیس و دماوند

   * ایران سرویس در مرحله اول به همه مشتریان مشاوره رایگان خواهد داد، غالبا از موارد با همین مشاوره رایگان تلفنی بسیاری از مشکلات اولیه دستگاه رفع می شود و نیازی به مراجعه تکنسین نخواهید داشت. در این مشاوره رایگان مشتری ایرادات یخچال فریزر خود با کارشناس مطرح میکند و کارشناس زبده با توجه به اظهارات مشتری اقدام به راهنمایی تلفنی مشتری مینماید تا در صورتی که خرابی دستگاه سطحی باشد مشتری بتواند بدون صرف هزینه مشکل دستگاه را حل کند.

   * اگر در مشاوره تلفنی کارشناس تشخیص دهد که ایراد دستگاه جدی است و نیاز به حضور تعمیرکار دارد ، ایران سرویس در سریعترین زمان ممکن اقدام به اعزام نزدیکترین تکنسین متخصص یخچال فریزر به محل شما خواهد کرد.

   * ما در ایران سرویس این نوید را به شما خواهیم داد که تکنسینی که به منزل شما اعزام می شود دانش و تجربه کافی را در زمینه تعمیر یخچال فریزر شما را داشته و تمام قطعات و تجهیزات مورد نیاز را به همراه خود دارد تا یخچال فریزر شما در محل و در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

   * تمام قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال فریزر شما قطعات اورجینال بوده و برای هر برند از قطعات اصلی همان برند استفاده میگردد.

   * هزینه تعمیرات انجام شده توسط شرکت ایران سرویس طبق تعرفه اتحادیه می باشد وتمامی تعمیرات ضمانت  90 روزه خواهند داشت.

تعمیرات یخچال فریزر کنوود در لواسان ، پردیس و دماوند

در صورتی که یخچال فریزر کنوود شما دچار مشکل شد نگران نباشید، تعمیرکاران ایران سرویس دستگاه شما را در محل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهد کرد. در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزرکنوود لواسان ، پردیس و دماوند تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال فریزرکنوود، تعویض موتور یخچال فریزرکنوود، تعویض فن یخچال فریزر کنوود، تعویض المنت یخچال فریزرکنوود ، تعویض سنسور یخچال فریزر کنوود، تعویض برد یخچال فریزرکنوود ، تعویض المنت یخچال فریزرکنوود و سایر تعمیرات مرتبط با رضایت کامل مشتری انجام می شود.

 تعمیرات یخچال فریزر دوو در لواسان ، پردیس و دماوند

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما دچار مشکل شد نگران نباشید، تعمیرکاران ایران سرویس دستگاه شما را در محل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهد کرد. در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو لواسان ، پردیس و دماوند تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال فریزردوو، تعویض موتور یخچال فریزردوو، تعویض فن یخچال فریزر دوو، تعویض المنت یخچال فریزر دوو ، تعویض سنسور یخچال فریزر دوو، تعویض برد یخچال فریزر دوو ، تعویض المنت یخچال فریزردوو و سایر تعمیرات مرتبط با رضایت کامل مشتری انجام می شود.

تعمیرات یخچال فریزر ال جی در لواسان ، پردیس و دماوند

در صورتی که یخچال فریزر ال جی شما دچار مشکل شد نگران نباشید، تعمیرکاران ایران سرویس دستگاه شما را در محل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهد کرد. در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی لواسان ، پردیس و دماوند تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال فریزر ال جی، تعویض موتور یخچال فریزر ال جی، تعویض فن یخچال فریزر الجی، تعویض المنت یخچال فریزر ال جی ، تعویض سنسور یخچال فریزر ال جی، تعویض برد یخچال فریزر الجی ، تعویض المنت یخچال فریزر ال جی و سایر تعمیرات مرتبط با رضایت کامل مشتری انجام می شود.

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در لواسان ، پردیس و دماوند

در صورتی که یخچال فریزر سامسونگ شما دچار مشکل شد نگران نباشید، تعمیرکاران ایران سرویس دستگاه شما را در محل شما و به بهترین شکل تعمیر خواهد کرد. در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ لواسان ، پردیس و دماوند تمام تعمیرات از قبیل شارژ گاز یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض موتور یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض فن یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض المنت یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض سنسور یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض برد یخچال فریزر سامسونگ ، تعویض المنت یخچال فریزر سامسونگ و سایر تعمیرات مرتبط با رضایت کامل مشتری انجام می شود.

تعمیرات یخچال فریزر ال جی

 

 

تعمیر و نگهداری یخچال فریزر

  • Recently Added

یخچال فریزر ایندزیت از جمله لوازم خانگی پرکاربرد و ضروری است که در بسیاری از خانه‌ها و محیط‌های دیگر استفاده می‌شود. این دستگاه با طراحی مدرن و ...

نمایندگی یخچال کرال

مرکز تعمیرات کرال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر کرال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات یخچال وایت هاوس

مرکز تعمیرات وایت هاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر وایت هاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

مرکز تعمیرات بلومبرگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی یخچال تکنوگاز

مرکز تعمیرات تکنوگاز با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر تکنوگاز این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

مرکز تعمیرات هایر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر هایر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات باکنشتبا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر باکنشتاین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات کنموربا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر کنموراین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات گرنیه با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر گرنیه این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات هایسنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر هایسنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات آدمیرال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر آدمیرال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

مرکز تعمیرات اسنوابا دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر اسنوااین امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات آرچلیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر آرچلیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات الکترولوکس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترولوکس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزرفریجیدر

مرکز تعمیرات فریجیدر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ایندزیت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

  نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس

مرکز تعمیرات وستینگهاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر وستینگهاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

  نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

مرکز تعمیرات اسنوا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر اسنوا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر

  • Recently Added
تعمیرات یخچال فریزر لواسان، پردیس و دماوند

در طی سالهای اخیر یخچال فریزر ضروری ترین و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید ، بدون یخچال فریزر حتی برای چند ساعت هم زندگی مقدور نمی باشد. لذا ...

تعمیرات یخچال فریزر اسلامشهر

در طی سالهای اخیر یخچال فریزر ضروری ترین و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید ، بدون یخچال فریزر حتی برای چند ساعت هم زندگی خیلی مقدور نمی باشد. ...

تعمیرات یخچال فریزر پرند

در طی سالهای اخیر یخچال فریزر ضروری ترین و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید ، بدون یخچال فریزر حتی برای چند ساعت هم زندگی خیلی مقدور نمی باشد. ...

تعمیرات یخچال فریزر کرج

امروزه یخچال فریزر ضروری ترین و اصلی ترین لوازم خانگی به شمار می آید ، بدون یخچال فریزر حتی برای چند ساعت هم زندگی خیلی مقدور نمی باشد. لذا خراب شدن ...

Load More