مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات آاگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی آاگ شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آاگ 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز آاگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی آاگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی آاگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

خرابی های نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی آاگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی آاگ روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی آاگ
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی آاگ
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آاگ پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی آاگ بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی آاگ ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی آاگ
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر لباسشویی آاگ

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آاگ

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آاگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی آاگ مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی آاگ حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی آاگ یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات آاگ با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آاگ نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال آاگ استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی آاگ

 موتور ماشین لباسشویی آاگ یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی آاگ ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی آاگ ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی آاگ و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات آاگ این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال آاگ موتور ماشین لباسشویی آاگ شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی آاگ نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی آاگ

در داخل دیگ ماشین لباسشویی آاگ دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی آاگ استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی آاگ نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی آاگ درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی آاگ شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی آاگ بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی آاگ ،  مرکز تعمیرات آاگ  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی آاگ شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی آاگ کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی آاگ

شیربرقی ماشین لباسشویی آاگ وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی آاگ را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی آاگ میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی آاگ

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی آاگ وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی آاگ را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی آاگ دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ

پمپ تخلیه لباسشویی آاگ وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی آاگ را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آاگ از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی آاگ نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی آاگ شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی آاگ گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی آاگ خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آاگ

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آاگ انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی آاگ میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی آاگ گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی آاگ میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی آاگ 

المنت ماشین لباسشویی آاگ وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی آاگ میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی آاگ گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی آاگ

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی آاگ وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی آاگ را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی آاگ دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی آاگ انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی آاگ میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی آاگ خود از متخصصان مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی آاگ میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی آاگ میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی آاگ میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی آاگ از متخصصان مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی آاگ برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی آ ا گ

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

AEGنمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ AEG با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More