مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات آاگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشوییآاگ شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02191001680  تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی آاگ 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز آاگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی آاگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی آاگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی آاگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین ظرفشویی
 • ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید
 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود
 • قرص کف ماشین ظرفشویی حل نمی شود
 • ماشین ظرفشویی آب را گرم نمیکند
 • ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین ظرفشویی هنگام باز شدن رها میشود
 • داخل ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد
 • ماشین ظرفشویی ارور میدهد
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد 
 • ظرف ها پس از اتمام کار خشک نمیشود
 • روی ظروف پس از شستشو لکه باقی میماند
 • چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر ظرفشویی آاگ

 

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی آاگ

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی آاگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی ماشین ظرفشویی آاگ مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی آاگ حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی آاگ یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین ظرفشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات آاگ با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی آاگ نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال آاگ استفاده خواهند شد.

 

تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی آاگ

استاپ موتور یا همان موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی آاگ وظیفه تقسیم گردش آب بین سبدهای بالا و پایین ماشین ظرفشویی آاگ را برعهده دارد. در صورت خرابی موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی آاگ دستگاه ظروف را خوب نمی شوید و ممکن است ظروف در یک طبقه تمیز و در طبقه دیگر کثیف باشند.

 

تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی آاگ

 موتور یا همان جت پمپ ماشین ظرفشویی آاگ یکی دیگر از قطعات مهم ماشین ظرفشویی آاگ میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرطبیعی به دلیل خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین ظرفشویی آاگ ، یا خرابی سیم پیچ موتور ماشین ظرفشویی آاگ و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات آاگ این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال آاگ موتور ماشین ظرفشویی آاگ شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین ظرفشویی آاگ نماید.

 

تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی آاگ

آکو استاپ یا همان شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی آاگ وظیفه رساندن آب به داخل دستگاه را بر عهده دارد. رسوب آب و نوسانات برقی از عواملی هستند که موجب خرابی شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی آاگ می گردد.

 

تعویض المنت ماشین ظرفشویی آاگ

المنت ماشین ظرفشویی آاگ وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین ظرفشویی آاگ میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین ظرفشویی آاگ گردد.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ وظیفه تخلیه آب داخل ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ آب داخل ظرفشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند.

 وجود شی خارجی مثل هسته خرما ، پوست پسته ، خلال دندان و ...  داخل پمپ تخلیه دستگاه میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آاگ از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی آاگ

ماشین ظرفشویی آاگ نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که چربی و کثیفی های موجود در ظروف باعث انباشته شدن جرم داخل کابین و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین ظرفشویی آاگ میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون موتور ، پمپ تخلیه ، المنت و کابین ماشین ظرفشویی آاگ میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین ظرفشویی آاگ میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی آاگ از متخصصان مرکز تعمیرات آاگ کمک بگیرید.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین ظرفشویی آاگ برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما اقدام گردد.

 021-91001680

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی آ ا گ

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

AEGنمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ AEG با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More