AEGمرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ AEG با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات آاگ AEG می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی آاگ AEG شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر جاروبرقی آاگ

 

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی آاگ AEG

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز آاگ AEG و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی آاگ AEG برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی آاگ AEG به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی آاگ AEG روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی آاگ AEG
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی آاگ AEG
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی آاگ AEG
 • پارگی خرطومی جاروبرقی آاگ AEG
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی آاگ AEG
 • کم شدن مکش جاروبرقی آاگ AEG
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی آاگ AEG
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ AEG

برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ AEG ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی آاگ AEG مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ AEG یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات آاگ AEG با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی آاگ AEG نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال آاگ AEG استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی آاگ AEG

 موتور جاروبرقی آاگ AEG اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی آاگ AEG ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی آاگ AEG ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی آاگ AEG و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات آاگ AEG این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال آاگ AEG موتور جاروبرقی آاگ AEG شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی آاگ AEG نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG

سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی آاگ AEG

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG ترموستات متناسب با جاروبرقی آاگ AEG شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی آاگ AEG

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی آاگ AEG ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی آاگ AEG دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی آاگ AEG برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی آاگ AEG شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی آ ا گ

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

AEGنمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ

مرکز تعمیرات آاگ AEG با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More