مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بوش می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی بوش شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بوش خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بوش 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز بوش و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی بوش برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی بوش 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی بوش به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی بوش روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی بوش
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی بوش
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی بوش آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی بوش بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی بوش ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی بوش
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر لباسشویی بوش

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی بوش مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی بوش یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بوش با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بوش نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بوش استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی بوش

 موتور ماشین لباسشویی بوش یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی بوش ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی بوش ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی بوش و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات بوش این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال بوش موتور ماشین لباسشویی بوش شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی بوش نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی بوش

در داخل دیگ ماشین لباسشویی بوش دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی بوش استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی بوش نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی بوش شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بوش بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بوش ،  مرکز تعمیرات بوش  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی بوش شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی بوش کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی بوش

شیربرقی ماشین لباسشویی بوش وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی بوش را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی بوش میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بوش

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی بوش وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی بوش را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی بوش دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

پمپ تخلیه لباسشویی بوش وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی بوش را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بوش کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی بوش نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی بوش شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی بوش گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی بوش خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات بوش کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی بوش میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بوش میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی بوش 

المنت ماشین لباسشویی بوش وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی بوش میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی بوش گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی بوش وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی بوش را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی بوش دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی بوش انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی بوش میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی بوش خود از متخصصان مرکز تعمیرات بوش کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی بوش میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی بوش میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی بوش میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش از متخصصان مرکز تعمیرات بوش کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی بوش برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش

 • Recently Added
مرکز تعمیرات کولرگازی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات ساید بای ساید بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More