مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی بوش خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بوش می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی بوش شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی بوش خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر جاروبرقی بوش

 

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی بوش

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز بوش و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی بوش برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر جاروبرقی بوش

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی بوش به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی بوش روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی بوش
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی بوش
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی بوش
 • پارگی خرطومی جاروبرقی بوش
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی بوش
 • کم شدن مکش جاروبرقی بوش
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی بوش
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بوش 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی بوش

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی بوش

برد الکترونیکی جاروبرقی بوش ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی بوش مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی بوش یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بوش با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی بوش نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بوش استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی بوش

 موتور جاروبرقی بوش اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی بوش ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی بوش ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی بوش و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات بوش این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال بوش موتور جاروبرقی بوش شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی بوش نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش

سیم جمع کن جاروبرقی بوش ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی بوش دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش سیم جمع کن جاروبرقی بوش شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بوش مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی بوش

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش ترموستات متناسب با جاروبرقی بوش شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی بوش

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی بوش ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی بوش دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی بوش تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی بوش برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی بوش شما اقدام گردد.

021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش

 • Recently Added
مرکز تعمیرات کولرگازی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات ساید بای ساید بوش

مرکز تعمیرات بوش با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید بوش این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More