مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی بکو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بکو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی بکو شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی بکو خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر جاروبرقی بکو

 

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی بکو

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز بکو و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی بکو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر جاروبرقی بکو

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی بکو به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی بکو روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی بکو
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی بکو
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی بکو
 • پارگی خرطومی جاروبرقی بکو
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی بکو
 • کم شدن مکش جاروبرقی بکو
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی بکو
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی بکو 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی بکو

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی بکو

برد الکترونیکی جاروبرقی بکو ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی بکو مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی بکو یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بکو با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی بکو نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بکو استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی بکو

 موتور جاروبرقی بکو اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی بکو ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی بکو ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی بکو و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات بکو این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال بکو موتور جاروبرقی بکو شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی بکو نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بکو

سیم جمع کن جاروبرقی بکو ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی بکو دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو سیم جمع کن جاروبرقی بکو شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی بکو مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی بکو

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو ترموستات متناسب با جاروبرقی بکو شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی بکو

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی بکو ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی بکو دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی بکو برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی بکو شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفربکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More