مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی بکو خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بکو می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی بکو شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بکو خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی بکو 

 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز بکو و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی بکو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های متدوال ماشین لباسشویی بکو 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی بکو به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی بکو روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی بکو
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی بکو
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بکو پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی بکو آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی بکو بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی بکو ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی بکو
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بکو

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بکو ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی بکو مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی بکو حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی بکو یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بکو با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بکو نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بکو استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی بکو

 موتور ماشین لباسشویی بکو یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی بکو ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی بکو ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی بکو و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات بکو این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال بکو موتور ماشین لباسشویی بکو شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی بکو نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی بکو

در داخل دیگ ماشین لباسشویی بکو دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی بکو استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی بکو نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بکو درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی بکو شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بکو بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بکو ،  مرکز تعمیرات بکو  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی بکو شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی بکو کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی بکو

شیربرقی ماشین لباسشویی بکو وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی بکو را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی بکو میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بکو

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی بکو وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی بکو را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی بکو دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو

پمپ تخلیه لباسشویی بکو وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی بکو را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بکو از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بکو کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بکو

ماشین لباسشویی بکو دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی بکو نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی بکو شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی بکو گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی بکو خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات بکو کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بکو

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بکو انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی بکو میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بکو گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بکو میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی بکو 

المنت ماشین لباسشویی بکو وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی بکو میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی بکو گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بکو

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی بکو وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی بکو را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی بکو دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی بکو انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی بکو میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی بکو خود از متخصصان مرکز تعمیرات بکو کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی بکو

ماشین لباسشویی بکو نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی بکو میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی بکو میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی بکو میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بکو از متخصصان مرکز تعمیرات بکو کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی بکو برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفربکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو

مرکز تعمیرات بکو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر بکو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More