مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس

مرکز تعمیرات زیمنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی زیمنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات جاروبرقی زیمنس خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات زیمنس می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل جاروبرقی زیمنس شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات جاروبرقی زیمنس خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر جاروبرقی زیمنس

 

 

اقدامات مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس

 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز زیمنس و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی زیمنس به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی زیمنس برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر جاروبرقی زیمنس

مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی زیمنس به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • جاروبرقی زیمنس روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی جاروبرقی زیمنس
 • پریدن فیوز منزل هنگام استفاده از جاروبرقی زیمنس
 • شکستن نگهدارنده فیلتر جاروبرقی زیمنس
 • پارگی خرطومی جاروبرقی زیمنس
 •  قطع و وصل شدن دستگاه هنگام کار با جاروبرقی زیمنس
 • کم شدن مکش جاروبرقی زیمنس
 • خرابی دکمه های روی دسته جاروبرقی زیمنس
 • خرابی سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس 

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر جاروبرقی زیمنس

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی جاروبرقی زیمنس

برد الکترونیکی جاروبرقی زیمنس ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن جاروبرقی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی جاروبرقی زیمنس مشکل رفع خواهد شد. 

برد الکترونیکی جاروبرقی زیمنس یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های جاروبرقی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات زیمنس با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی زیمنس نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال زیمنس استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی زیمنس

 موتور جاروبرقی زیمنس اصلی ترین قطعه جاروبرقی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرعادی موتور جاروبرقی زیمنس ، خراب شدن بلبرینگ موتور جاروبرقی زیمنس ، خرابی سیم پیچ جاروبرقی زیمنس و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات زیمنس این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال زیمنس موتور جاروبرقی زیمنس شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور جاروبرقی زیمنس نماید. 

 تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس

سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس ممکن است به دلیل کشیدن زیاد از حد سیم ، دچار قطعی شده و دستگاه دیگر روشن نشود و یا ممکن است فنر سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس دچار خرابی شده و دیگر سیم را جمع نکند. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس شما را با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر مینماییم و در صورت نیاز اقدام به تعویض سیم جمع کن جاروبرقی زیمنس مینماییم.

 

تعویض ترموستات جاروبرقی زیمنس

اگر جاروبرقی شما بعد از یک ربع کارکردن خاموش میشود و بعد از گذشت حدود نیم ساعت مجدد روشن میگردد ترموستات جاروبرقی شما خراب شده است. ما در مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس ترموستات متناسب با جاروبرقی زیمنس شما را برایتان تعویض مینماییم.

 

تعویض خرطومی و پوسته جاروبرقی زیمنس

خرطومی و یا بدنه جاروبرقی زیمنس ممکن است بر اثر ضربه یا استفاده نامناسب از جاروبرقی زیمنس دچار پارگی و شکستگی شوند که در مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس تمام این قطعات قابل تعویض هستند.

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول جاروبرقی زیمنس برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر جاروبرقی زیمنس شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی زیمنس

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

مرکز تعمیرات زیمنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس

مرکز تعمیرات زیمنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس

مرکز تعمیرات زیمنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات جاروبرقی زیمنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More