مرکز تعمیرات یخچال فریزر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات یخچال فریزر ویرپول خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ویرپول می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل یخچال ویرپول شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات یخچال فریزر ویرپول خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش یخچال فریزر ویرپول 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز ویرپول و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ویرپول برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 تعمیر یخچال فریزر ویرپول

 

خرابی های نیاز به تعمیر یخچال فریزر ویرپول 

  

مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر ویرپول به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 •  موتور یا کمپرسور یخچال فریزر ویرپول کار نمیکند
 • صدای زیاد و غیرطبیعی یخچال فریزر ویرپول
 • یخچال یا فریزر ویرپول خنک نمیکند
 • آبسردکن  یخچال چکه میکند
 • دیواره یخچال ویرپول به شدت داغ شده است
 • فریزر برفک میزند
 • یخچال ویرپول بوی بدی میدهد
 • یخچال اتومات نمیکند
 • یخچال ویرپول ارور میدهد
 • لاستیک دور درب یخچال ویرپول چسبندگی ندارد
 • صفحه نمایش یخچال ویرپول روشن نمی شود
 • یخچال ویرپول گاز ندارد
 • نشت آب از داخل یخچال فریزر ویرپول
 • مواد داخل یخچال ویرپول یخ میزند

 

خدمات قابل ارائه برای تعمیر یخچال فریزر ویرپول 

 
 

 تعویض موتورکمپرسوریخچال ویرپول

یخچال فریزر های ویرپول دارای دو نوع کمپرسور میباشند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر با مصرف برق کمتر استفاده شده است.

برای تعویض کمپرسور یخچال فریزر ویرپول نیاز به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه میباشد.  در بسیاری از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای مختلف برای تعویض استفاده مینمایند ؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ویرپول کمپرسور فابریک دستگاه خود را تهیه کنید. 

تعویض فن کندانسوریخچال ویرپول

فن کندانسور در یخچال فریزر ویرپول در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته و وظیفه خنک کردن کندانسور و موتور یخچال ویرپول را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اولین فرصت تعویض گردد چون در غیر اینصورت موجب آسیب دیدن موتور یخچال فریزر ویرپول میگردد.  

تعویض فن داخلی یخچال ویرپول

یخچال فریزر ویرپول دارای یک فن در قسمت یخچال و یک فن در قسمت فریزر میباشد که وظیقه انتقال سرما به بخش های مختلف کابین را بر عهده دارند. فن های داخل در دو نوع AC , DC  میباشند که برای هردستگاهی باید فن متناسب با آن دستگاه جایگزین شود. در مرکز تعمیرات ویرپول موتور فن فابریک متناسب با مدل دستگاه خودتان برای شما نصب خواهد شد. 

شارژگاز یخچال ویرپول

گاز یخچال ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله ها نشت پیدا کند. نشت گاز یخچال موجب از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی خواهد شد.  جهت شارژ گاز یخچال ویرپول ابتدا نیاز به نشت یابی و رفع ایراد محل نشت گاز میباشد و سپس باید اقدام به شارژ گاز یخچال فریزر ویرپول نمود.

شارژ گاز یخچال فریزر ویرپول یکی از مهمترین و اساسی ترین تعمیرات مربوط به یخچال فریزر ویرپول میباشد که باید در انجام این کار از تجهیزات متناسب و استاندارد استفاده و این کار با دقت خاصی انجام شود. چون در صورت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن مقدار گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

شما میتوانید جهت شارژ گاز یخچال فریزر ویرپول با تماس با مرکز تعمیرات ویرپول این تعمیر مهم را به ما بسپارید و از رفع شدن مشکل دستگاهتان به بهترین شکل ممکن اطمینان خاطر داشته باشید.

 

تعویض سنسورهای دمایی یخچال ویرپول

یخچال فریزر ویرپول در قسمت های مختلف دارای سنسورهای دمایی میباشد که هرکدام از این سنسورها وظیفه کنترل دما را بر عهده دارند. خرابی هرکدام از سنسورهای یخچال فریزر ویرپول موجب از کار افتادن دستگاه میگردد و باید سریعا اقدام به تعویض آنها نمود.

 

تعویض المنت یخچال فریزر ویرپول

المنت یخچال فریزر ویرپول وظیفه دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد. خرابی المنت باعث انباشته شدن برفک بر روی اواپراتور شده و به مرور باعث کاهش سرمای دستگاه میگردد. تعویض المنت یخچال فریزر ویرپول نیاز به دقت زیادی دارد چرا که بی دقتی در هنگام تعویض المنت یخچال فریزر ویرپول میتواند منجر به سوراخ شدن یا شکستگی لوله های انتقال گاز داخل یخچال ویرپول گردد.

 

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر ویرپول

برد الکترونیک یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال فریزر ویرپول مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد اصلی یخچال فریزر ویرپول از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی یخچال فریزر ویرپول جزو مهمترین قطعات دستگاه بوده و همچون ای سی یو خودرو عمل میکند. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ویرپول با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر ویرپول نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال ویرپول استفاده خواهد شد.

 

سرویس سالیانه کندانسور یخچال فریزر ویرپول

کندانسور یخچال فریزر ویرپول در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به دلیل  وجود فن امکان جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد. لذا کندانسور یخچال فریزر ویرپول نیاز به سرویس مرتب و سالیانه دارد تا موجب افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی گردد.

  

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول یخچال فریزر ویرپول برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال ویرپول شما اقدام گردد.

 021-43840

 

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

 نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

Load More