مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ویرپول می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین ظرفشویی ویرپول شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02143840  تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ویرپول 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز ویرپول و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ویرپول برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی ویرپول به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:
 • ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین ظرفشویی
 • ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید
 • آب وارد ماشین ظرفشویی نمی شود
 • قرص کف ماشین ظرفشویی حل نمی شود
 • ماشین ظرفشویی آب را گرم نمیکند
 • ماشین ظرفشویی آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین ظرفشویی هنگام باز شدن رها میشود
 • داخل ماشین ظرفشویی بوی بد میدهد
 • ماشین ظرفشویی ارور میدهد
 • ماشین ظرفشویی نشتی آب دارد 
 • ظرف ها پس از اتمام کار خشک نمیشود
 • روی ظروف پس از شستشو لکه باقی میماند
 • چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش نمی شود

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر ظرفشویی ویرپول 

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ویرپول

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ویرپول ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا نشتی آب از داخل ماشین ظرفشویی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی ماشین ظرفشویی ویرپول مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ویرپول حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ویرپول یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین ظرفشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ویرپول با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی ویرپول نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال ویرپول استفاده خواهند شد.

 

تعویض موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی ویرپول

استاپ موتور یا همان موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی ویرپول وظیفه تقسیم گردش آب بین سبدهای بالا و پایین ماشین ظرفشویی ویرپول را برعهده دارد. در صورت خرابی موتور مقسم آب ماشین ظرفشویی ویرپول دستگاه ظروف را خوب نمی شوید و ممکن است ظروف در یک طبقه تمیز و در طبقه دیگر کثیف باشند.

 

تعمیر و تعویض موتور ماشین ظرفشویی ویرپول

 موتور یا همان جت پمپ ماشین ظرفشویی ویرپول یکی دیگر از قطعات مهم ماشین ظرفشویی ویرپول میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون صدای غیرطبیعی به دلیل خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین ظرفشویی ویرپول ، یا خرابی سیم پیچ موتور ماشین ظرفشویی ویرپول و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات ویرپول این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال ویرپول موتور ماشین ظرفشویی ویرپول شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین ظرفشویی ویرپول نماید.

 

تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ویرپول

آکو استاپ یا همان شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی ویرپول وظیفه رساندن آب به داخل دستگاه را بر عهده دارد. رسوب آب و نوسانات برقی از عواملی هستند که موجب خرابی شیربرقی شلنگی ماشین ظرفشویی ویرپول می گردد.

 

تعویض المنت ماشین ظرفشویی ویرپول

المنت ماشین ظرفشویی ویرپول وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین ظرفشویی ویرپول میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین ظرفشویی ویرپول گردد.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول وظیفه تخلیه آب داخل ماشین ظرفشویی را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول آب داخل ظرفشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین ظرفشویی شروع به کار نمیکند.

 وجود شی خارجی مثل هسته خرما ، پوست پسته ، خلال دندان و ...  داخل پمپ تخلیه دستگاه میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ویرپول از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین ظرفشویی ویرپول

ماشین ظرفشویی ویرپول نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که چربی و کثیفی های موجود در ظروف باعث انباشته شدن جرم داخل کابین و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین ظرفشویی ویرپول میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون موتور ، پمپ تخلیه ، المنت و کابین ماشین ظرفشویی ویرپول میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین ظرفشویی ویرپول میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی ویرپول از متخصصان مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین ظرفشویی ویرپول برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

 نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

Load More