مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ویرپول می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی ویرپول شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ویرپول 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز ویرپول و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ویرپول برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر لباسشویی ویرپول 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی ویرپول به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی ویرپول روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی ویرپول
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی ویرپول
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ویرپول پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی ویرپول آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی ویرپول بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی ویرپول ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی ویرپول
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای ماشین لباسشویی ویرپول

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ویرپول

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی ویرپول مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی ویرپول حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی ویرپول یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات ویرپول با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ویرپول نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال ویرپول استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی ویرپول

 موتور ماشین لباسشویی ویرپول یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی ویرپول ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی ویرپول ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی ویرپول و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات ویرپول این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال ویرپول موتور ماشین لباسشویی ویرپول شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی ویرپول نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی ویرپول

در داخل دیگ ماشین لباسشویی ویرپول دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی ویرپول استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی ویرپول نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی ویرپول درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی ویرپول شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی ویرپول بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی ویرپول ،  مرکز تعمیرات ویرپول  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی ویرپول شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی ویرپول کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی ویرپول

شیربرقی ماشین لباسشویی ویرپول وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی ویرپول را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی ویرپول میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی ویرپول

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی ویرپول وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی ویرپول را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی ویرپول دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول

پمپ تخلیه لباسشویی ویرپول وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی ویرپول را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ویرپول از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی ویرپول دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی ویرپول نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی ویرپول شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی ویرپول گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی ویرپول خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ویرپول

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ویرپول انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی ویرپول میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ویرپول گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ویرپول میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی ویرپول 

المنت ماشین لباسشویی ویرپول وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی ویرپول میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی ویرپول گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی ویرپول

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی ویرپول وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی ویرپول را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی ویرپول دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی ویرپول انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی ویرپول میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی ویرپول خود از متخصصان مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی ویرپول نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی ویرپول میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی ویرپول میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی ویرپول میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی ویرپول از متخصصان مرکز تعمیرات ویرپول کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی ویرپول برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول شما اقدام گردد.

 021-43840

 

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ویرپول

 • Recently Added
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات مایکروفر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

 نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات یخچال فریزر ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ویرپول

مرکز تعمیرات ویرپول با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ساید بای ساید ویرپول این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

Load More