مرکز تعمیرات کولرگازی اوولی

مرکز تعمیرات ایوولی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی ایوولی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات کولرگازی ایوولی خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات ایوولی می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل کولرگازی ایوولی شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره  02143840  تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات کولرگازی ایوولی خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

 

تعمیر کولرگازی ایوولی

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش کولرگازی ایوولی

  • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز ایوولی و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
  • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی ایوولی به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی ایوولی برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
  •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
  • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر کولرگازی ایوولی 

کار نکردن فن کولرگازی 

 

فن کولرگازی از مهم ترین اجزای سازنده آن است و خرابی های مربوط به فن بسیار مهم و حیاتی هستند. کولرهای گازی دو فن دارند که یکی از آنها هوای داخل اتاق را از روی اپراتور رد میکند و دیگری هوا را از روی کندانسور رد میکند و گرمای جذب شده را به بیرون ساختمان هدایت میکند. هر یک از دو فن خراب باشد باعث اختلال در عملکرد سرمادهی کولرگازی میشود و قدرت کولرگازی را کاهش میدهد. اگر به این مشکل رسیدگی نشود میتواند باعث مشکلات متعدد دیگری شود.

برای کار نکردن فن کولرگازی دلایل مختلفی میتواند وجود داشته باشد که در وهله اول باید خازن را چک شود و بعد از آن باید رله برد فن را بررسی کرد، اکر مشکل از این دو مورد نبود باید سنسور دمای کولرگازی را چک کرد.

 

خرابی موتور فن کولرگازی

 

برای فهمیدن عیب این قسمت از دستگاه ابتداعا باید فن دستگاه را با دست بچرخانید که اگر اصطلاحا "گیرپاچ" کرده است، رفع شود. اگر پروانه فن نمیچرخد باید موتور دستگاه را چک کرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کرد، زیرا به احتمال زیاد بلبرینگ های موتور ساییده شده و از دور خارج شده است، اگر فن پروانه میچرخد و مشکلی در چرخیدن ندارد باید سیستم برق رسانی به موتور را بررسی کرد و اگر این قسمت مشکلی نداشت، موتور باید تعویض شود.

 

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی 

 

اینکه کولرگازی به صورت ناگهانی خاموش شود میتواند دلایل مختلفی داشته باشد:

گاهی نوسانات برق میتواند باعث خاموش شدن ناگهانی کولرگازی بشود.

خراب بودن فیوز مینیاتوری کولرگازی که شاید مشکل داشته باشد یا از مدار خارج شده باشد.

خرابی برد کولرگازی، برد کولرگازی مرکز فرماندهی کولر است و درصورت ایراد در این قسمت دستگاه، کولرگازی خود به خود خاموش شده و دیگر روشن نمیشود.

خرابی در قسمت کمپرسور، کمپرسور از اصلی ترین قطعات کولرگازی است و این قطعه شروع کننده ی کار کولرگازی است، اینکه دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود میتواند مربوط به ایراد در کمپرسور باشد.

 

قدرت کم پرتاب باد

 

اگر قدرت پرتاب باد کولرگازی شما کم شده و مثل قبل کار نمیکند باید در مرحله اول فیلتر های کولرگازی را چک کرد و آنها را تمیز کرد، زیرا با مرور زمان فیلتر ها گرد و غبار میگیرند و باعث میشوند که فشار پرتاب باد کولر کم شود.

 

یخ زدن کولرگازی در تابستان

 

یکی از دلایل یخ زدن کولرگازی در تابستان میتواند کثیف بودن کویل اپراتور و فیلتر های کولرگازی باشد

در صورتی که کویل اواپراتور کثیف باشد، سبب اختلال در جریان هوای عبوری میشود  که در این حالت انتقال حرارت مناسبی در کویل اواپراتور صورت نمی‌گیرد و در نهایت باعث یخ زدگی کویل اواپراتور می‌گردد.
 

کثیف بودن بلوور فن 

 
یک از مهم ترین قطعات کولر گازی فن بلوور داخلی است که باعث می‌شود هوای گرم به داخل پنل کشیده شود، که با تماس با کویل‌های اپراتور سرد، به هوای سرد تبدیل شده و به محیط بازگشت داده می‌شود. اگر فن بلوور نتواند هوای سرد را به راحتی از روی کویل های داخلی (اپراتور) تخلیه کند، حتما پنل داخلی شروع به یخ زدن خواهد کرد.
 

تنظیم نبودن گاز مبرد دستگاه

 
اگر به هر دلیلی کولر گازی دچار نشتی گاز و یا کمبود گاز گردد، سبب اختلال در سیکل سرمایش می‌گردد و در در نتیجه پنل داخلی یا لوله‌های آن دچار یخ زدگی می‌شود که این مسئله را میتوان با شارژ کردن گاز کولر برطرف کرد.
 

داغ شدن موتور کولرگازی

 

یکی از مشکلات رایج کولر گازی داغ کردن فن کولر و یا موتور فن کولر گازی است که چندین دلیل برای داغ شدن موتور فن کندانسور اسپیلت وجود دارد که نبود جریان هوای مناسب برای تهویه فن یکی از آنهاست. معیوب بودن موتور و یا سایز کوچک موتور فن در مقایسه با کولر گازی نیز می تواند علت داغ کردن فن کولر گازی باشد. در صورتی که خازن نامناسب و یا تیغه های فن با سایز نادرست بر روی موتور نصب شوند، جریان ورودی بشدت افزایش و موجب داغ شدن موتور فن می شود.
 

نرفتن کولر گازی روی موتور 

 

وقتی کولرگازی روی موتور نمی رود میتواند دلایلی مختلفی داشته باشد که یکی از این دلایل خرابی احتمالی خازن باشد، از آنجایی که خازن استارت اولیه فعال شدن کمپرسور را میزند و کولر گازی را روی موتور میبرد، درصورت خرابی خازن این عملیات انجام نمیشود و درنتیجه کولرگازی روی موتور نمی رود.
یکی دیگر از دلیل های که میتواند باعث بوجود آمدن این مشکل شود خرابی در قسمت برد کولرگازی است، از آنجایی که برد مهمترین قطعه کولرگازی است و وظیفه آن کنترل تامین و کنترل ولتاژ فن و موتور است، درصورت خرابی دستور رفتن رو موتور را اجرا نمیکند و درنتیجه کولرگازی روی موتور نمی رود.
 

 در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا در کولر گازی تان و یا موارد و مشکلات احتمالی دیگر، سریعا باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید تا از تشدید مشکلات کولرگازی جلوگیری نمایید. نگران نباشید، هر مشکلی که برای کولر گازی شما پیش آمده و موجب شده تا از کارکرد صحیح آن بی بهره بمانید، به صورت تضمینی توسط متخصصین مجرب ما قابل رفع است. تمامی مدل های کولر گازی از جمله اسپیلت، داکت اسپیلت، ایستاده، پنجره ای، سقفی و غیره در هر ظرفیتی که باشد توسط متخصصین ما تعمیر و سرویس خواهد شد.

 

خدمات قابل ارائه برای تعمیر کولرگازی ایوولی

  

 تعویض کمپرسور

.کمپرسور قلب  کولرگازی است و درصورت خرابی در قسمت کمپرسور کولرگازی به طور کلی از کار می افتد، دلایلی مثل نوسانات برق ، عدم سرویس به موقع و یا کمبود شارژ و.. میتواند باعث از کار افتادن کمپرسور بشود

.باید به این نکته توجه داشت که تعمیر یا تعویض کمپرسور کار افراد مبتدی نیست و برای این کار باید با تکنسین گرفت

 

  شارژ گاز 

شارژ گاز کولر یک عمل تخصصی است و نباید توسط افراد میتدی انجام شود زیرا اگر شارژ کولر درست انجام نشود میتواند باعث مشکلات جبران ناپذیری بشود.شارژ گاز به روش های مختلفی انجام میشود که شامل روش شارژ گاز وزنی با ترازو، روش شارژ گاز آمپری و روش شارژ گاز به وسیله گیج مانوفیلد و جدول دمایی می شود.شما میتواند برای شارژ کولرگازی خود با ما تماس بگیرید.

 

سرویس کندانسور 

سرویس کندانسور به صورت 6 ماه یا یک سال یک بار نیاز است و سرویس کندانسور باعث بالا رفتن بازدهی کولرگازی، بهترشدن میزان سرمادهی و کاهش میزان مصرف برق میشود.

شما میتوانید برای ثبت سفارش درمورد سرویس کندانسور کولرگازی خود ثبت سفارش کنید یا با ما تماس بگیرید.

 

تعویض بلوور فن(پروانه)

بلوور فن یا پروانه کولرگازی قطعه ای از اسپیلت است که وظیفه ی اصلی آن گردش هوا و انتقال باد به خارج از پنل است، بسته به مدل کولرگازی بلوور فن های مختلفی وجود دارد. بعضی از بلوور فن ها که برای یکسری مدل های خاص از کولرگازی هستند از بلوور فن های عادی بزرگتر هستند و در وقت عوض کردن بلوور فن باید به این نکته توجه داشت. شما میتواند برای تعویض بلوور فن کولرگازی خود با ما تماس بگیرید.

 

رفع گرفتگی درین

یکی از مشکلات شایع در کولرگازی نشت آب از پنل کولرگازی است که میتولند دلایل محتلفی داشته باشد یکی از این دلایل میتواند گرفتگی لوله درین کولرگازی باشد که باعث میشود که پس از گذشتن مدتی از نشت آب، آب سینی درین را پر میکند و درنهایت از پنل سرازیر میشود.برای حل این مشکل میتوانید از پمپ درین استفاده کنین و برای خرید پمپ درین یا حل رفع گرفتگی درین میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

تعمیر برد

برد از اصلی ترین قطعات و به نوعی مغز کولرگازی است و اگر مشکلی در قسمت برد پیش بیاید کولرگازی کار نمیکند، مشکل در برد یک مشکل اساسی است و افراد مبتدی قادر به حل کردن مشکلات مربوط به برد نیستند.شما میتوانید برای حل مشکل برد کولرگازی خود ثبت سفارش کنید یا با ما تماس بگیرید که در سریعترین زمان ممکن برای حل کردن مشکل برد کولرگازی شما اقدام نمایند.

 

تعمیر اینورتر

امروزه کولرهای گازی به دو نوع اینورتر دار و فاقد اینورتر تقسیم میشوند، کولرهای اینورتر دار به شدت در مصرف برق صرفه جویی میکنند و در نتیجه هزینه های مشتری کمتر میشود. ایراد در قسمت اینورتر دستگاه میتواند باعث کارنکردن کولر و یا مصرف برق بیش از اندازه برق بشود.برای حل مشکل درمورد اینورتر کولرگازی خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

رفع نشتی لوله ها

اگر لوله های داخلی یا لوله های بیرونی کولرگازی دچار مشکل باشند یا نشتی داشته باشند میتواند باعث افت عملکرد یخچال شود و کولرگازی آن بازده همیشگی خود را ندهد و سیستم سرمایش آن به درستی کار نکند.برای اینکه مشخص شود نشستی و خرابی لوله ها از کدام قسمت است حتما باید یک تکنسین ماهر کار مربوط به پیگیری نشت و خرابی لوله هارا انجام دهد که برای اینکار میتوانید با ما تماس بگیرید یا ثبت سفارش کنید.

 

تعویض خازن 

خازن کولرگازی قسمتی از سیتستم استارات و شروع کولرگازی است که اگر خراب باشد مانع فعال شدن کمپرسور و کار نکردن کولرگازی میشود.

خازن یک وسیله مصرفی است و اگر مشکلی اعم از کم و زیاد شدن ولتاژ، گرمای بیش از حد، اضافه بار الکتریکی به آن وارد نشود میتواند تا 55000 استارت کار کند که معمولا عمر مفید آن 5ساله است. شما میتوانید برای تعویض خازن کولرگازی با ما تماس بگیرید که تکنسین های ما در اسرع وقت بابت تعمیر یا تعویض خدمت شما برسند.

 

نصب و راه اندازی

شما میتوانید برای نصب و راه اندازی کولرگازی خود نیز با ما تماس بگیرد تا تکنسین های ما برای نصب و راه اندازی دستگاه شما اقدام نمایند.

 

سرویس سالیانه

برای اینکه کولرگازی شما در طی سالها سالم بماند باید به طور سالیانه حداقل یک بار آنرا سرویس کامل کنید.برای سرویس سالیانه میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول کولرگازی ایوولی برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر کولرگازی ایوولی شما اقدام گردد.

 021-43840

 

تعمیر و نگهداری کولرگازی

  • Recently Added

کولرگازی‌های جنرال یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع در منازل، دفاتر و مکان‌های تجاری هستند. این دستگاه‌ها با استفاده از گاز ...

مرکز تعمیرات کولرگازی اوولی

مرکز تعمیرات ایوولی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی ایوولی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی میتسوبیشی

مرکز تعمیرات میتسوبیشی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی میتسوبیشی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

تعمیرات کولرگازی زیمنس

مرکز تعمیرات زیمنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی زیمنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی دایکین

مرکز تعمیرات دایکین با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی دایکین این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی مدیا

مرکز تعمیرات مدیا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی مدیا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

تعمیرات کولرگازی تی سی ال

مرکز تعمیرات تی سی ال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی تی سی ال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی هایر

مرکز تعمیرات هایر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی هایر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

تعمیرات کولرگازی پاناسونیک

مرکز تعمیرات پاناسونیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی پاناسونیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

تعمیرات کولرگازی گری

مرکز تعمیرات گری با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی گری این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

تعمیرات کولرگازی پاکشوما

مرکز تعمیرات پاکشوما با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی پاکشوما این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور

مرکز تعمیرات ایران رادیاتور با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی ایران رادیاتور این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

تعمیرات کولرگازی اسنوا

مرکز تعمیرات اسنوا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی اسنوا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی آر تی سی

مرکز تعمیرات آر تی سی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی آر تی سی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی توشیبا

مرکز تعمیرات توشیبا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی توشیبا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی جنرال

مرکز تعمیرات جنرال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی جنرال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی جنرال

مرکز تعمیرات اوجنرال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی اوجنرال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

تعمیرات کولرگازی  کرال

مرکز تعمیرات کرال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی کرال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده ...

تعمیرات کولرگازی تراست

مرکز تعمیرات تراست با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی تراست این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

مرکز تعمیرات هایسنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی هایسنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

Load More