مرکز تعمیرات لباسشویی وستینگ هاوس

مرکز تعمیرات وستینگ هاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس  خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات وستینگ هاوس  می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی وستینگ هاوس  شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 021943840 تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش لباسشویی وستینگهاوس

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز وستینگ هاوس و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی وستینگ هاوس  به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی وستینگ هاوس برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های متدوال ماشین لباسشویی وستینگهاوس  

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی وستینگ هاوس  به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی وستینگ هاوس روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی وستینگهاوس
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی وستینگهاوس
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی وستینگ هاوس آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی وستینگ هاوس  ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی وستینگهاوس
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وستینگهاوس

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی وستینگ هاوس مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی وستینگ هاوس حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی وستینگ هاوس یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات وستینگهاوس  با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وستینگ هاوس نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال وستینگ هاوس استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی وستینگهاوس

 موتور ماشین لباسشویی وستینگ هاوس یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات وستینگ هاوس این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال وستینگ هاوس موتور ماشین لباسشویی وستینگ هاوس شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی وستینگ هاوس نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی وستینگهاوس

در داخل دیگ ماشین لباسشویی وستینگ هاوس دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی وستینگ هاوس استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی وستینگ هاوس نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی وستینگ هاوس درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی وستینگ هاوس شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی وستینگ هاوس بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی وستینگ هاوس ،  مرکز تعمیرات وستینگ هاوس   آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی وستینگهاوس  شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی وستینگ هاوس کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی وستینگهاوس

شیربرقی ماشین لباسشویی وستینگ هاوس وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی وستینگ هاوس  را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی وستینگ هاوس میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی وستینگهاوس

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی وستینگ هاوس وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی وستینگ هاوس را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی وستینگ هاوس دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وستینگهاوس

پمپ تخلیه لباسشویی وستینگ هاوس وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی وستینگ هاوس را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات وستینگهاوس  کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین لباسشویی وستینگ هاوس دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی وستینگ هاوس نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی وستینگ هاوس شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی وستینگ هاوس گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی وستینگ هاوس خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات وستینگ هاوس کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وستینگهاوس

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی وستینگهاوس  میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی وستینگهاوس  

المنت ماشین لباسشویی وستینگ هاوس وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی وستینگ هاوس میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی وستینگ هاوس گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی وستینگهاوس

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی وستینگ هاوس را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی وستینگ هاوس دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی وستینگ هاوس انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی وستینگ هاوس میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی وستینگ هاوس خود از متخصصان مرکز تعمیرات وستینگ هاوس کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین لباسشویی وستینگ هاوس نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی وستینگ هاوس میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی وستینگ هاوس میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی وستینگ هاوس میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی وستینگهاوس  از متخصصان مرکز تعمیرات وستینگ هاوس کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی وستینگ هاوس برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی وستینگ هاوس شما اقدام گردد.

 021-43840

 

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی

 • Recently Added

ماشین لباسشویی آریستون یکی از برندهای محبوب و معتبر در دنیای ماشین لباسشویی است. با توجه به اهمیت این دستگاه در زندگی روزمره، صیانت و سرویس دوره‌ای ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی در زندگی روزمره ما شده است. این وسیله نه تنها به ما کمک می‌کند تا لباس‌هایمان را تمیز و بهداشتی نگه داریم، بلکه ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی در خانه‌ها است که به ما امکان می‌دهد لباس‌هایمان را به سرعت و به راحتی شستشو دهیم. اما برای حفظ عملکرد بهینه و ...

ماشین لباسشویی یکی از وسایل اساسی و حیاتی در هر خانه است. با روزگار، تکنولوژی ماشین لباسشویی‌ها نیز پیشرفت کرده و امکانات و قابلیت‌های بسیاری را برای ...

ماشین لباسشویی هایسنس به عنوان یکی از برندهای محبوب در صنعت لباسشویی شناخته می‌شود. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و کیفیت بالای خود، ماشین ...

ماشین لباسشویی هایسنس، یکی از برندهای محبوب در بازار ماشین لباسشویی‌ها است که توانسته است با کیفیت بالا و عملکرد قابل اعتماد خود، جایگاه ویژه‌ای در ...

نمایندگی لباسشویی آرچلیک

مرکز تعمیرات آرچلیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی فریجیدر

مرکز تعمیرات فریجیدر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی لباسشویی وستینگهاوس

مرکز تعمیرات وستینگ هاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

نمایندگی لباسشویی باکنشت

مرکز تعمیرات باکنشت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی هایسنس

مرکز تعمیرات هایسنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

مرکز تعمیرات لباسشویی مدیا

مرکز تعمیرات مدیا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی وست پوینت

مرکز تعمیرات وست پوینت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

مرکز تعمیرات بهی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی کندی

مرکز تعمیرات کندی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال

مرکز تعمیرات آبسال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

مرکز تعمیرات بلومبرگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

مرکز تعمیرات اسنوا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور

مرکز تعمیرات فاگور با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

مرکز تعمیرات زیرووات با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مرکز تعمیرات آریستون با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

 • Recently Added
تعمیرات ماشین لباسشویی درلواسان ، پردیس ودماوند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی درپرند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

Load More