مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

مرکز تعمیرات بلومبرگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با استفاده از قطعات اوجینال و دارای ضمانت در تهران و البرز برای شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بلومبرگ می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل ماشین لباسشویی بلومبرگ شما در هر نقطه تهران و کرج به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. فقط کافیست با شماره 02143840تماس بگیرید.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین درخواست سرویس در تمام طول شبانه روز ، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ خود را ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

 

 

اقدامات مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی بلومبرگ 

 

 • به محض تماس مشتری با تیم تعمیرات مرکز بلومبرگ و در صورت نیاز به تعمیرکار ، این مرکز خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری ، در کمترین زمان ممکن ، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.
 • در صورتی که تکنسین متخصص پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات لوازم خانگی بلومبرگ به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی بلومبرگ برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.
 •  برای اطمینان و آرامش خاطر مشتریان ، ضمن تاکید بر کیفیت بالای خدمات ارائه شده توسط تکنسین های فنی مرکز ، کلیه خدمات و تعمیراتی که توسط تکنسین های فنی ارائه می شود، به مدت 90 روز گارانتی خواهد شد.
 • بعد از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز از واحد نظرسنجی با مشتری تماس گرفته خواهد شد و میزان رضایت مشتری از خدمات ارائه شده ، در راستای ارتقاء کیفیت خدمات بررسی و پایش میگردد.

 

 

 

خرابی های نیاز به تعمیر لباسشویی بلومبرگ 

 

مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی بلومبرگ به وجود آید متعدد می باشد. اما می توان به چند مورد رایج تر اشاره نمود:

 • ماشین لباسشویی بلومبرگ روشن نمی شود
 • صدای زیاد و غیرطبیعی ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • لرزش غیر عادی ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ پاره یا سیاه شده است
 • ماشین لباسشویی بلومبرگ آب را تخلیه نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • درب ماشین لباسشویی بلومبرگ بعد از شستشو باز نمی شود
 • داخل ماشین لباسشویی بوی بدی میدهد
 • ماشین لباسشویی بلومبرگ ارور میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشت آب از کنار ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

 

 

چند نمونه از خدمات قابل ارائه برای تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ

 

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ ممکن است به دلیل نوسانات برقی و یا شستن ماشین لباسشویی و یا بر اثر ضربه خارجی دچار آسیب گردد ؛ که در این صورت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی لباسشویی بلومبرگ مشکل رفع خواهد شد. جهت جلوگیری از بروز خرابی برد الکترونیکی لباسشویی بلومبرگ حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

برد الکترونیکی لباسشویی بلومبرگ یکی از مهمترین قطعات دستگاه بوده و تمام فرمان های ماشین لباسشویی توسط این قطعه انجام میگردد. لذا تعمیر این قطعه نیازمند تخصص ویژه در حوزه الکترونیک را دارا میباشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بلومبرگ با توجه به تجربه طولانی و شناخت المان های مرتبط با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی بلومبرگ نموده و در اجرای این مهم از قطعات اورجینال بلومبرگ استفاده خواهند شد.

 

 تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ

 موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ یکی دیگر از قطعات مهم لباسشویی میباشد که ممکن است دچار خرابی هایی همچون تمام شدن ذغال موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ ، خراب شدن بلبرینگ موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ ، خرابی تاکومتر ماشین لباسشویی بلومبرگ و سایر خرابی هایی از این قبیل گردد که مرکز تعمیرات بلومبرگ این امکان را فراهم آورده که با استفاده از قطعات اورجینال بلومبرگ موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ شما را به بهترین شکل تعمیر و در صورت نیاز اقدام به تعویض موتور ماشین لباسشویی بلومبرگ نماید.

 

تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی بلومبرگ

در داخل دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ دو عدد بلبرینگ ، یک عدد کاسه نمد و یک شفت سه نظام قرار گرفته است که این مجموعه وظیفه چرخاندن درام (محفظه ای که در آن لباس میریزیم) ماشین لباسشویی که به وسیله تسمه به موتور دستگاه متصل  شده را بر عهده دارد.

علت خرابی بلبرینگ لباسشویی بلومبرگ استفاده نادرست و ریختن بار بیش از ظرفیت داخل ماشین لباسشویی و همچنین سرویس نکردن به موقع دستگاه میباشد.

جهت تعویض بلبرینگ های لباسشویی بلومبرگ نیاز به باز شدن تمام اجزای ماشین لباسشویی و اوراق و مونتاژ کامل دستگاه میباشد.

جهت تشخیص خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بلومبرگ درام داخل دستگاه را با دست بچرخانید ، اگر صدای غیرطبیعی به گوش میرسد احتمالا بلبرینگ های ماشین لباسشویی بلومبرگ شما خراب شده است. در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بلومبرگ بهتر است از دستگاه استفاده نکنید زیرا موجب آسیب رسیدن به سایر قسمت های دستگاه از جمله شفت سه نظام ، آبکش و دیگ دستگاه خواهد شد.

در صورت خرابی بلبرینگ های ماشین لباسشویی بلومبرگ ،  مرکز تعمیرات بلومبرگ  آماده خدمت رسانی و تعویض بلبرینگ لباسشویی بلومبرگ شما با قطعات اورجینال و با کیفیت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه مناسب میباشد.

جهت اطلاع از هزینه تعویض بلبرینگ لباسشویی بلومبرگ کلیک کنید

 

تعویض شیربرقی ماشین لباسشویی بلومبرگ

شیربرقی ماشین لباسشویی بلومبرگ وظیفه رساندن آب به جاپودری و داخل دیگ لباسشویی بلومبرگ را بر عهده دارد. رسوب آب یکی از عواملی است که موجب خرابی شیربرقی  لباسشویی بلومبرگ میگردد.

 

تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی بلومبرگ

هیدروستات یا همان سنسور فشار ماشین لباسشویی بلومبرگ وظیفه تنظیم سطح آب داخل لباسشویی بلومبرگ را برعهده دارد. در صورت خرابی هیدروستات لباسشویی بلومبرگ دستگاه آب را قطع نکرده و داخل درام پر از آب میگردد. همچنین ممکن است دستگاه ارور بدهد و کار نکند.

 

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ

پمپ تخلیه لباسشویی بلومبرگ وظیفه تخلیه آب داخل ماشین لباسشویی بلومبرگ را بر عهده دارد. در صورت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ آب داخل لباسشویی باقی مانده و دستگاه ارور داده و ماشین لباسشویی وارد مرحله خشک کن نمیگردد.

 وجود شی خارجی مانند سکه و گیره و ... داخل جیب لباس ها میتواند باعث خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ گردد.

شما میتوانید جهت تعویض یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بلومبرگ از متخصصان حرفه ای مرکز تعمیرات بلومبرگ کمک بگیرید.

 

تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی بلومبرگ

ماشین لباسشویی بلومبرگ دارای دو کمک فنر در پایین و چند کمک فنر در بالای دیگ میباشد. در صورت خرابی کمک فنرها دستگاه دچار لرزش و صدای غیرطبیعی میگردد. جهت تعویض کمک فنرهای ماشین لباسشویی بلومبرگ نیاز به باز شدن سینی جلوی دستگاه توسط متخصص و تعویض کمک فنر با قدرت متناسب با لباسشویی بلومبرگ شما میباشد. استفاده از کمک فنر متفرقه و با قدرت نامتناسب با دستگاه شما ممکن است موجب آسیب رسیدن و شکستگی دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ گردد. شما میتوانید جهت تعویض کمک فنر متناسب با ماشین لباسشویی بلومبرگ خودتان از متخصصان مرکز تعمیرات بلومبرگ کمک بگیرید.

 

تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ انواع مختلفی داشته و در مدل های مختلف با یکدیگر فرق میکنند.گیر کردن آستین یا قسمتی از لباس حین بستن درب ماشین لباسشویی بلومبرگ میتواند در هنگام چرخش درام باعث پارگی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ گردد و در این صورت تنها راه تعمیر تعویض لاستیک دور درب لباسشویی بلومبرگ میباشد.

 

تعویض المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ 

المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ وظیفه گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ میتواند باعث گرم نشدن آب و نمایش ارور بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی بلومبرگ گردد.

 

تعویض میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بلومبرگ

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی بلومبرگ وظیفه قفل کردن درب در حین کار کردن ماشین لباسشویی بلومبرگ را بر عهده دارد تا از باز شدن ناگهانی درب و نشت آب به بیرون در حین کار ماشین لباسشویی جلوگیری نماید.

در صورت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی بلومبرگ دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی بلومبرگ انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی بلومبرگ میکروسوییچ درب متناسب با همان مدل نصب گردد. شما میتوانید جهت تعویض میکروسوییچ درب متناسب با ماشین لباسشویی بلومبرگ خود از متخصصان مرکز تعمیرات بلومبرگ کمک بگیرید.

 

سرویس و جرم گیری ماشین لباسشویی بلومبرگ

ماشین لباسشویی بلومبرگ نیاز به جرمگیری و سرویس دوره ای 6 ماهه دارد. چرا که املاح موجود در آب و مواد شوینده و نرم کننده ها و همچنین کثیفی های موجود در لباس ها باعث انباشته شدن جرم داخل دیگ و اتصالات پلاستیکی و اطراف المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ میگردد. این جرم ها و کثیفی ها به مرور موجب خرابی قطعاتی همچون کاسه نمد و بلبرینگ ، پمپ تخلیه ، المنت و لاستیک دور درب لباسشویی بلومبرگ میگردد. جهت جلوگیری از این موارد نیاز به سرویس دوره ای 6 ماهه ماشین لباسشویی بلومبرگ میباشد. شما میتوانید جهت سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بلومبرگ از متخصصان مرکز تعمیرات بلومبرگ کمک بگیرید.

 

 

 

 

هر زمان با یکی از مشکلات معمول ماشین لباسشویی بلومبرگ برخورد کردید با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت جهت تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ شما اقدام گردد.

 021-43840

 

تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی

 • Recently Added
نمایندگی لباسشویی آرچلیک

مرکز تعمیرات آرچلیک با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی فریجیدر

مرکز تعمیرات فریجیدر با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی لباسشویی وستینگهاوس

مرکز تعمیرات وستینگ هاوس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگ هاوس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

نمایندگی لباسشویی باکنشت

مرکز تعمیرات باکنشت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

نمایندگی لباسشویی هایسنس

مرکز تعمیرات هایسنس با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی هایسنس این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را ...

مرکز تعمیرات لباسشویی مدیا

مرکز تعمیرات مدیا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی وست پوینت

مرکز تعمیرات وست پوینت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی وست پوینت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین ...

مرکز تعمیرات بهی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بهی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی لباسشویی کندی

مرکز تعمیرات کندی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کندی این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال

مرکز تعمیرات آبسال با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

مرکز تعمیرات ایندزیت با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون

مرکز تعمیرات آریستون با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

 نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

مرکز تعمیرات دوو با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

مرکز تعمیرات کنوود با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات

مرکز تعمیرات زیرووات با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی زیرووات این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور

مرکز تعمیرات فاگور با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

مرکز تعمیرات اسنوا با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات را با ...

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ

مرکز تعمیرات بلومبرگ با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ این امکان را فراهم آورده تا بهترین و سریعترین خدمات ...

Load More

محدوده های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

 • Recently Added
تعمیرات ماشین لباسشویی درلواسان ، پردیس ودماوند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی درپرند

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر

مروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از اصلی ترین وسایل خانه بدل شده است که به صورت روزانه و یا حتی چند بار در روز مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر ماشین ...

Load More